Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE MAKYAJINIZLA IŞILDAYIN

12.02.2019 - 12:18

Aşkını ve sevgisini sevdiğine özel bir şekilde ifade etmek isteyenler için Sevgililer Günü daha da anlam kazanıyor. Kıyafetin tamamlayıcısı olan makyajın da özel olmasını isteyenler 2019’un öne çıkan trendlerini tercih ederek, çekici bir görünüm elde edebilir. essence, parıltılı ojelerden, dudaklara çekicilik katacak rujlara ve gözleri vurgulayacak farlara kadar en yeni ürünleriyle Sevgililer Günü makyajına eşlik ediyor.

Sevgililer Günü makyajı yaparken yüzündeki doğal hatları korumak isteyenler ve sadelikten yana olanlar mat ve ince oluşuyla yüzdeki tüm kusurları doğallıkla örten essence insta perfect liqud make up’ı tercih edebilir. Pembe, krem ve turkuaz tonlardaki üç farklı renge essence’in go for the glow highlighter paletiyle de yüzünüze pastel tonlarda bir ışıltı katabilirsiniz. 2019 makyaj trendlerinde etkisini daha da arttıran holografik etkileri palet ile yakalamak mümkün.

Bu özel günde bakışlarınızın etkisini daha da artırmak istiyorsanız, essence melted chrome göz farları; gümüş, bakır, ten, rose, gri ve mavi menekşe tonlarıyla size yardımcı olacak. Kirpikleri ekstra uzatan ve hacim katan essence i need a miracle ile de göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Yoğun olarak kullanacağınız maskaranızı, tercih edeceğiniz rujunuzla dengeleyebilirsiniz. 

Erimiş metal görünümüyle likit yapıdaki essence melted chrome liquid lipstick’i hem tek başına hem de rujlarınızın üzerine uygulayabilirsiniz. 
2019 makyaj trendlerinin öne çıkan ışıltılarını tırnaklarınıza da uygulayabilirsiniz. Kozmik ışıkların parıltısını essence cosmic lights nail polish’ın gümüş, altın, pembe, mor, mavi renk seçenekleriyle tırnaklarınızda hissedebilirsiniz.

GGG

Yukarı