Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Sermaye değil, tecrübe önemli

06.09.2017 - 10:41

Franchise başvurularında, perakende tecrübesi adaptasyon sürecini ve işin kalitesini artıracağı için önemli bir değerlendirme konusudur. Bu sebeple Madame Coco’da tecrübeye sermaye yeterliliğinden daha da fazla önem verilmektedir.

Madame Coco Mağazaları Türkiye’de 250’nin üzerinde, yurt dışında da büyümeye hızla devam etmektedir. Markanın yurt dışında; Azerbaycan’da, Kuzey Kıbrıs’ta, Suudi Arabistan Krallığı’nda, Gürcistan ve Birleşmiş Arap Emirlikleri’nde operasyonları bulunmaktadır. Yurt içinde mağazalarını kendi açmayı tercih eden Madame Coco’nun, yurt dışında ise franchising sistemini tercih etmesinin sebebi, yerel pazarı iyi bilen bir firmayla kendi uzmanlığını birleştirerek, güçlü bir ortaklık kurma isteğidir. 
Franchise başvurularında, perakende tecrübesi adaptasyon sürecini ve işin kalitesini artıracağı için önemli bir değerlendirme konusudur. Bu sebeple Madame Coco’da tecrübeye sermaye yeterliliğinden daha da fazla önem verilmektedir. Genel müdürlük ekibi tüm franchising süreçlerini yakından takip ederek tüm operasyonlara destek vermekte ve yerelde yakalanmış başarının yurt dışı operasyonlarda da yakalanmasını sağlamaktadırlar. Franchising başvuruları için; Madame Coco’nun franchising adresine adresine e-posta gönderilebilir.

ASDAS

Yukarı