Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Selin Ardıç ile tazelenme zamanı

12.10.2018 - 15:32

Toros Dağlarının zirvesinde yaşayan kadim ardıç ağacı, yüzyıllardan bu yana birçok serüvene tanıklık ediyor. Torosların tertemiz havasında kök salan ve kışın dahi yapraklarını dökmeyen bu ağaç, kokusuyla da büyülüyor.  Selin Kolonya, Torosların 3767 metrelik zirvesinde yaşayan ardıç ağacının kokusunu günün her anında hissetmemizi sağlıyor.

Klasikleşen limon kolonyasının yanı sıra parfümlü serisi “Hayatın Kokusu” ile de hayatın içinden gelen kokuları bizimle buluşturan Selin, Ardıç 3767 ile bizleri Torosların zirvesine götürüyor. Görünümü ve serüveniyle ulu olan ve yüzyıllardır Torosların zirvesinde yaşanan ardıç ağacının büyüleyici kokusu ile ferahlığı tüm doğallığıyla hissedebilirsiniz.

Parfümlü kolonya serisi “Hayatın Kokusu” ile doğal ve saf yaşamı evlere taşıyan Selin,  Ardıç’ın yanı sıra Bahçe Gülü, Lavanta, Hanımeli ve Sığla kokularıyla tazelenip yenilenmemizi sağlıyor.  Kare, silindir, spreyli formatlarında olan serinin;  silindir ambalajlarına Migros’tan, 100 ml’lik pump formatına ise Watsons’tan ulaşabilirsiniz.

n

Yukarı