Ana içeriğe atla

22

MALLREPORT

PUMA, Türkiye’nin ilk instagram dizisi #ÇizgiyiGeç ile Altın Pusula’nın sahibi oldu!

31.05.2017 - 14:41

PUMA, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde “Djital İletişim- Entegre İletişim Kampanyası” kategorisinde rakiplerini geride bırakarak #ÇizgiyiGeç instagram dizisi ile ödüle layık görüldü. 

Sektörün en iyilerinin ödüllendirildiği Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri için tören, bu yıl 25 Mayıs Perşembe akşamı Grand Pera/ Emek Sahnesi’nde gerçekleştirildi.

PUMA, geçtiğimiz Nisan ayında düzenlenen ve dijitalin Oscar’ı olarak görülen Mixx Awards Türkiye’de de “Markalı İçerik” kategorisinde #ÇizgiyiGeç instagram dizisi ile “Gümüş” ödülün sahibi olmuştu.

Yenilikçi yaklaşımı ile her dönem dikkatleri üzerine çeken PUMA, dünyanın en hızlı markası olma misyonunun da altını çizen #ÇizgiyiGeç projesi ile dünyanın sayılı örnekleri arasında yer alma özelliği taşıyor. Yeni neslin başarılı oyuncuları, Beste Kökdemir, Cihan Yenici, Ecem Akbin, Gözde Mutluer ve Hakan Kurtaş ile çekilen #ÇizgiyiGeç dizisi 60’ar saniyelik 10 bölümden oluşuyor.

ff

Yukarı