Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

PROFİLO’NUN YENİ DENEYİM MAĞAZASI BODRUM’DA AÇILDI

14.11.2019 - 11:50

Hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, bayi ağını şimdi de yeni deneyim mağazası konseptiyle genişletiyor.

Son olarak Profilo ve Çağdaş Holding iş birliği ile Profilo’nun bayi ailesine katılan ilk deneyim mağazası, Bodrumlu müşterilerine farklı bir alışveriş tecrübesi yaşatmaya hazırlanıyor.
Profilo Ev Aletleri Satış Başkan Yardımcısı Semir Kuseyri’nin katılımıyla, Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen törenle açılan mağazada, canlı mutfak, klima deneyim alanı, tüm ürünlerin sergileneceği alanların yanı sıra, alışveriş esnasında çocukların da keyifli vakit geçirebileceği özel bir bölüm bulunuyor. Profilo ve Çağdaş Holding iş birliği ile açılan mağazada tüm ürünlerin sergilenebileceği 250 metrekarelik kullanılabilir alanıyla Profilo’nun Türkiye’nin ilk ve en büyük deneyim alanlı mağazası olacak.  Çok geniş bir televizyon ve elektronik gamına sahip olan mağaza aynı zamanda müşterilerin gezerken ürünleri deneyimleyebileceği, mağaza içerisinde geçirilen zamanı daha eğlenceli ve verimli kılan özellikleriyle öne çıkıyor.
 

GGG

Yukarı