Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

MALLREPORT

PROFİLO YAZAR KASA ALIMLARINDA PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT İMKÂNI PROFİLO’DAN EKONOMİYE DESTEK, ESNAFA NEFES

12.08.2020 - 10:23

Profilo Ödeme Sistemleri temassız, hızlı ve güvenli ödeme özellikleriyle öne çıkan geniş ürün ailesi ve sağlamış olduğu taksitli ödeme kolaylığı ile özellikle pandemi döneminde ekonomik zorluklar yaşayan işletmelere destek oluyor. 31 Ağustos tarihine kadar Kuveyt Türk kredi kartlarıyla Profilo Yazar Kasa alan işletmeler peşin fiyatına 9 taksit fırsatından faydalanıyor.

Ödeme sektöründe 35 yıllık tecrübeye sahip olan Profilo Ödeme Sistemleri, geliştirmiş olduğu Yazar Kasa POS, Bilgisayar Bağlantılı Yazar Kasa, Android POS ürünleri ve üzerlerinde çalışan 19 farklı bankaya ait 150 bini aşkın bankacılık uygulaması ile işletmelere yenilikçi, güvenli ve ekonomik ödeme çözümleri sunuyor.

FARKLI İŞLETMELERİN İHTİYAÇLARINA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Türkiye'de ve dünyada satış fişi kesen 1 milyonun üzerinde işletme, ileri teknoloji ürünü ödeme kaydedici cihazları sunan Profilo Ödeme Sistemleri'nin bünyesinde yer alan güçlü markaları tercih ediyor. Bünyesinde Profilo, Telestar ve Farex gibi markalara sahip olan Profilo Ödeme Sistemleri geniş ürün ailesi ile her işletmenin ihtiyacına uygun çözümler sunuyor.

İŞLETMELERİN İHTİYAÇ DUYDUĞU TÜM YAZILIMLAR PROFİLO S900 ECR’DE

Dokunmatik renkli ekranı, dâhili GPS ve barkod okuyucu opsiyonu, masaüstü ve mobil kullanım özellikleri ile öne çıkan Profilo S900 ECR; 13 banka, 5 yemek kartı, e-fatura, e-arşiv, otopark ve SGK katkı payı uygulamalarını destekliyor. Profilo S900 ECR, temassız ödeme özelliği, yüksek batarya ömrü ve uzun rulo kapasitesi ile evlere servis yapan ve kapıda ödeme alan işletmelere büyük avantaj sağlıyor.

Profilo S900 ECR Yazar Kasa POS; Metropolcard, Multinet, Sodexo, Edenred (Ticket Restaurant) ve PAYE Kart ile yapmış olduğu entegrasyonlar ile 5 yemek kartı uygulamasını destekliyor.

Profilo Ödeme Sistemleri’nin yenilikçi, güvenli ve akıllı ödeme çözümleri ile sektörünüzde fark yaratın.

Ağustos ayı sonuna kadar geçerli olan kampanya ve ürünlerle ilgili detaylı bilgiye www.profiloodemesistemleri.com adresinden veya 0850 222 72 72 no’lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

TÜRKİYE’DE 35 YILLIK SERÜVEN

Profilo Ödeme Sistemleri, KDV’nin hayatımıza girdiği 1985 yılından beri pazarda var olan en eski yazar kasa firması ve köklü bir kuruluştur. En küçük esnafın ihtiyacı olan basit yazar kasadan, daha komplike ihtiyaçları olan mükelleflerin kullandığı kapsamlı yazar kasa ve komple yazar kasa setlerinin yer aldığı perakende pazarına kadar tüm segmentlere ürün sunuyor. Tüm pompa ve otomasyon sistemleriyle uyumlu çalışacak şekilde akaryakıt sektörüne özel üretilen pompa yazar kasaları ile kendi alanında akaryakıt sektörünün lider üreticisi konumunda bulunuyor. Yeni nesil yazar kasalarıyla birlikte bugüne kadar tasarladığı, ürettiği ve hizmete sunduğu onaylı yazar kasa sayısı sadece Türkiye’de 90’dan fazladır.

ds

Yukarı