Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

PORLAND’IN YENİLİKÇİ YAKLAŞIMI

13.06.2019 - 17:35

Porland, gastronomi ve perakende sektörüne yönelik çıkardığı ürünler ve yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Temiz ve sağlıklı bir çevrenin gelecek nesillere aktarılması ilkesi ile bir kez daha yenilikçi bir yaklaşımda bulunarak, doğa ile dost özel bir yöntemle üretilen Reaktif Sırlı Ürünler Serisini oluşturdu. 
Reaktif Sırlı Ürünler Serisi birbirinden farklı 7 koleksiyonu içeren; dayanıklı ve kaliteli olduğu kadar, farklı renk ve dokudan oluşan özel efektlerde tasarlanmıştır. Aynı zamanda dekor dayanımı açısından da üst düzey bir kalite sağlamaktadır.
Seri içerisinde bulunan Natura Koleksiyonu; gri ve buz mavi tonlarda olup, benekleri ile minimal sofralar için tasarlanırken; özel dokusu ve gri-beyaz renkleri ile Smoky Koleksiyonu sofralarınıza ayrı bir tarz getirecek. Denizdeki dalgaların ilham verdiği Vortex Koleksiyonu, lacivert tonları ve hipnotik etki yaratan desenleri ile misafirlerinizi büyüleyecek.  Serinin göz bebeklerinden biri olan Root Koleksiyonunun, Root Blue ve Root Rusty olmak üzere iki farklı renk seçeneği var. Lacivert zemin üzerine özel bir sırlama tekniği ile mavi ve kahve tonlardaki doğal efektler yansıtılarak; çok butik bir ürün elde edildi. Serinin en özel ürünlerinden Moss Koleksiyonu ise; koyu yeşil ve siyah renk alternatifleri; doğadan esinlenmiş ve ele gelen çok özel dokusuyla şık sofralarınızın baş tacı olmaya aday.

GGG

Yukarı