Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Polaris’ten sonbahara maskülen etki

06.10.2017 - 13:56

Her yaşa ve her tarza hitap eden Polaris, zengin kadın koleksiyonunda son dönemlerin vazgeçilmezi olan maskülen tarza onlarca modeliyle geniş bir yer veriyor. 

2017-2018 Sonbahar/Kış sezonunun öne çıkan trendlerinden olan maskülen tarzdaki ayakkabı ve botlar Polaris’in kadın koleksiyonunda şık bir yorumla kendini gösteriyor. Bordo, siyah ve lacivert gibi renk alternatifleriyle her stile eşlik eden modeller sezonun en gözde parçaları arasında.
Maskülen detaylarla harmanlanan oxford modeller, püskül ve sivri burun kullanımlarıyla dikkat çeken loafer’lar, casual ve klasik alternatiflerle geniş yaş aralığına hitap eden şık ve sade botlar koleksiyonun anahtar parçalarını oluşturuyor. 
Sezon modası kalın tabanlar, casual modellerden klasiklere kadar birçok modelde karşınıza çıkıyor. Biker botlardaki toka, bant ve zincir detayları ise bu maskülen stile en şık şekilde öncülük ediyor.
Okul, ofis, hafta sonu aktiviteleri gibi geniş bir kullanım alanına sahip maskülen ayakkabıları ister etek ve elbiselerinizle, isterseniz de jean pantolonlarınızla kombinleyerek şık bir stil yakalayabilirsiniz.
Polaris’in 2017-2018 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu’nda yer alan maskülen ayakkabı modellerini görebilmek için FLO mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

ASDAS

Yukarı