Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Plaj çantanız için aradığınız her şey Madame Coco’da

11.07.2019 - 12:05

Tatil denince aklına deniz gelenler için plaj çantası hazırlıkları başladı. Madame Coco geniş ürün yelpazesi ile tatil hazırlığı yaparken aradığınız her şeyi farklı seçeneklerle size sunarak plaj çantası hazırlamanıza yardımcı oluyor

Yaz mevsiminin gelmesiyle plaj sezonu da açıldı. Keyifli ve eksiksiz bir deniz keyfi için plajda ihtiyacınız olan çanta, havlu, peştamal, terlik, vücut spreyi ve krem gibi yanınıza almanız gereken tüm ürünleri Madame Coco’dan temin edebilirsiniz. Madame Coco’nun yüzde 100 pamuk olan havlu ve peştemalleri emici, ince ve yumuşak dokusuyla sizi sararken, farklı renk ve desenleriyle plajların havasını değiştiriyor.

Cilt dostu ürünler

Arpa çimi ve deniz suyu içeriğiyle hazırlanarak zenginleştirilmiş Aloe Vera Nemlendirici Jel, içinde bulunan yüzde 99 aloe vera ekstresi sayesinde cildinizi UV ışınlarına karşı koruyor. Ürün içinde bulunan özel formülü ile mükemmel nemlendirerek sağlıklı cilt bakımı için mineral desteği sağlıyor. Yara, yanık ve cilt lekeleri üzerinde çok etkili olan ürün yatıştırıcı özelliği ile gün boyunca sizi güneşten koruyor.

Sıcaktan bunalınca cildinize taze bir hava vermek için kullanabileceğiniz Répertoire vücut spreyi Fransa’nın Grasse şehrinden gelen esanslar ile hazırlanıyor ve koruyucu madde içermiyor.

GGG

Yukarı