Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

PENTİ'YE İNSAN KAYNAKLARI ALANINDA PREJTİJLİ ÖDÜL

14.11.2019 - 11:11

Sunduğu global kariyer olanakları, kadınların toplum içerisindeki konumlarını güçlendirmek için geliştirdiği uygulamaları, dijital araçlarla yeniden tasarlanan insan yönetimi ve eğitim uygulamaları, çalışanlara ve ailelerine dokunan farkındalık çalışmaları ile fark yaratan Penti, çalışan mutluluğu ve bağlılığı konularında anlamlı iş sonuçları elde etmeyi başardı.  

Türkiye’nin lider çok kategorili iç giyim moda perakende markası Penti, Türkiye'nin en prestijli insan kaynakları ödülü olan PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde İşveren Markası Yönetimi ve Bağlılık kategorisinde birinci oldu.
Penti İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Selim Arda Üçer, 11. kez verilen PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde kazanılan bu başarının değişimin öncüsü olan çalışanların tutkularının eseri olduğunu belirtti ve ekledi: "İşveren marka projemiz RitmİK ile, çalışanlarımıza ve yeteneklere 'müziğini keşfet' diye seslendik, şirketin renkli, yenilikçi ve gelişen kültürünü anlattık. Kültür dönüşümü, insan yönetimi araçlarının yeniden dizayn edilmesi ve çalışan deneyimini mükemmelleştirilmesi amacı ile tasarladığımız projede herkesi Penti'nin değişim rüzgarının bir parçası olmaya davet ettik. Kısacası, çalışanlarımızı kendi müziklerini keşfetmeye davet ettik. Çalışanlarımıza da müşterilerimize olduğu gibi #hepbenimle dedirtmeyi amaçladığımız uygulamalar tasarladık ve onları ritmik bir dönüşüm hikâyesine davet ettik. Bu ödülle de görüyoruz ki başarılı sonuçlara ulaştık. Çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz."

playpark

Yukarı