Ana içeriğe atla

dd

MALLREPORT

Paşabahçe Mağazaları’ndan yeni yıla özel fikir ve öneriler

23.12.2016 - 14:04

Paşabahçe Mağazaları, yeni yıla girerken sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere yine birbirinden güzel hediye alternatifleri sunuyor. 

Paşabahçe Mağazaları, ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ bölümlerinde satışa sunduğu binlerce ürün alternatifiyle yeni yıla girerken sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin hediye arayışına son veriyor.

Yılbaşı konseptinde ağırlıklı olarak bakır ve pastel tonlardaki ürünlere ağırlık veren Paşabahçe Mağazaları, trendleri takip eden modern seçeneklerle evlerin havasını değiştiriyor. Paşabahçe Mağazaları’nda, aldığı hediyeyle sevdiklerine unutulmaz bir an yaşatmak isteyenler için vazolardan şık objelere, bardaklardan fincan takımlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Paşabahçe Mağazaları, yeni kolonyası “2017”yi de müşterilerinin beğenisine sundu. Amber ve misk kokularından oluşan “2017” kolonya, hem hoş kokusu hem de şık ambalajıyla bu özel güne yakışan en özel hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Paşabahçe Mağazaları, alışveriş yapmaya vakit bulamayan ve yılbaşı için hediye almak isteyenlere online adresinden haftanın 7 günü 24 saat alışveriş yapma imkanı sunuyor. Online mağazadan Paşabahçe Mağazaları’nın ürünlerini inceleyebilir ve yılbaşı alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

ff

Yukarı