Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

NARS Kanyon AVM Mağazası kapılarını açtı

06.09.2017 - 10:39

NARS Kanyon AVM mağazası dikkat çeken iç tasarımı ile geçtiğimiz günlerde kapılarını açtı.

Keskin çizgiler ile dikkat çeken mağaza, parlaklığın ön planda olduğu lüks ve modern bir tasarıma sahip. Dünya çapında farklı noktalarda yer alan NARS mağazalarının yeni tasarımı, NARS’ın kurucusu ve kreatif direktörü olan François Nars ve New York merkezli tasarım firması Baron & Baron’un kurucusu olan Fabien Baron imzasını taşıyor.
Kanyon Alışveriş Merkezi’nde bulunan NARS mağazası, Türkiye’deki en büyük NARS mağazası olacak. Keskin ve köşeli görünümlü beyaz duvarlardan oluşan mağaza bu tasarımı ile markanın imzası haline gelen ambalajlarını anımsatıyor.

BUTİK, DUVARDAN TAVANA KADAR FRANÇOİS NARS TARAFINDAN ÇEKİLEN IŞIKLI GÖRSELLERLE SÜSLENDİ
Mağazada aynı anda hizmet verme imkanına sahip sekiz ayrı makyaj istasyonu yer alıyor. Bu makyaj istasyonlarında NARS makyaj artistleri randevu sistemi ile çalışarak makyaj servisi veriyor.
Aynı zamanda Türkiye'de ilk kez bir NARS mağazasında yer alacak olan “Cheek Bar” ve “Lip Bar” alanlarında müşteriler, kendi renklerine uygun dudak makyajı ve allık alternatiflerini keşfetme fırsatı bulacaklar. Mağazada yer alan 4 adet dev ekranda ise François NARS'ın kışkırtıcı dünyasından kareler yer alıyor.

nara

Yukarı