Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

MediaMarkt yeni Ankara mağazası ile mağaza sayısını 60’a yükseltiyor

16.03.2018 - 14:21

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, 17 Mart’ta Ankara Gordion AVM’de açılışını gerçekleştireceği yeni mağazasıyla toplam satış alanındaki liderliğini daha da ileri taşıyor. Yüzde 50’ye varan açılış indirimleriyle tüketicisiyle buluşan MediaMarkt, açılışları ile ses getirmeye devam ediyor.

Avrupa’nın en hızlı büyüyen elektronik perakende markası MediaMarkt, Ankara’da açılışını gerçekleştireceği 9. mağazası ile toplam mağaza sayısını 60’a çıkartıyor. 17 Mart Cumartesi günü Gordion Alışveriş Merkezi’nde açılacak mağaza, bin 700 metrekarelik satış alanı ve 19 profesyonel satış temsilcisi ile Ankaralı tüketicileri açılışa özel indirimler ve son teknoloji ürünlerle buluşturuyor.

Cep telefonları ve televizyonlarda sıfır faiz ile taksit fırsatı

MediaMarkt’ın mağazasında bulunan deneyim alanları sayesinde tüketiciler, son teknoloji ürünleri yakından tanıma ve inceleme fırsatı yakalarken, GameZone alanlarında ise oyun severler en iyi gaming ürünlerle bir araya gelecek. 50 bine varan son teknoloji ürün ve 5 binden fazla aksesuar çeşidiyle ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan mağazada, akıllı telefonlardan dizüstü bilgisayarlara, ultra HD televizyonlardan beyaz eşyaya kadar birçok ürün açılışa özel avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuluyor. Iphone 6S 2 bin 299 TL’den, Samsung Ultra HD Smart Led TV ise 3 bin 699 TL’den satışa sunulurken, tüm cep telefonlarında peşin fiyatına sıfır faiz 10 taksit, 3 bin TL ve üzeri televizyonlarda ise peşin fiyatına 12 taksit fırsatı Ankaralıları bekliyor.

ASDAS

Yukarı