Ana içeriğe atla

dd

MALLREPORT

MediaMarkt 50. mağazası ile büyümeye hız kesmeden devam ediyor

21.08.2017 - 16:01

Avrupa’nın açık ara bir numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, kesintisiz büyüme hedefi doğrultusunda Türkiye’deki 50. mağazasını Mall of Antalya’da tüketicilerle buluşturdu.

MediaMarkt, Türkiye’nin açık ara lider tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle, mağaza yatırımlarına kesintisiz olarak devam ediyor. 19 Ağustos’ta Mall of Antalya’daki üçüncü, Türkiye’deki 50. mağazasını hizmete sunan elektronik perakende şirketi, açılışa özel fırsatlarla kapılarını ziyaretçilerine açtı.

MediaMarkt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “MediaMarkt olarak 2017’de mağaza sayımızı artırarak yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bugün Türkiye’de toplam 130 bin m²’lik satış alanımız ile elektronik perakende şirketleri arasında Türkiye’nin en büyük satış alanına sahibiz. Ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemizin yanı sıra müşterilerimizi merkeze alan vizyonumuzla birlikte, tüketicilerimiz nerede, nasıl alışveriş yapmak isterlerse yanlarında yer alıyoruz. Türkiye’de 50 mağazamız ve elli bine varan ürün çeşidimiz ile tüm teknoloji sever tüketicilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğimize inanıyoruz” dedi.

MEDİAMARKT HIZLI TESLİMAT ALANI
Mall of Antalya mağazası ile Antalya’da üçüncü kez tüketicilerin karşısına çıkan MediaMarkt, ilk kez Türkiye’de uygulamaya başlattığı hızlı teslimat alanı  ile müşterilerin internetten aldıkları ürünleri, otoparktan kolayca ve doğrudan ulaşarak  teslim almalarına olanak sağlıyor. Aynı zamanda bu alan sayesinde tüketiciler, satın aldıkları ürünlerle ilgili aksesuarları da mağazaya girmeden burada inceleyip satın alabiliyor.

Ziyaretçilerine alışveriş yapma deneyimi yaşatmanın ötesine geçerek onlara en iyi müşteri deneyimini de sunan MediaMarkt tüketicilerine son teknoloji ürünleri mağazalarında yakından tanıma ve deneyimleme fırsatını veriyor. Yeni mağazasında yer alan Gamezone alanlarında ise oyun severleri en iyi oyun ürünleriyle ve mağaza dilediğince oyun oynama keyfiyle bir araya getiriyor.

500’den fazla ziyaretçinin büyük ilgilisiyle açılışı gerçekleştirilen mağaza, 15  çalışanı ve 1.138 m2 metrekarelik satış alanıyla hizmet veriyor. oninlerce ürün, mağazada rakipsiz fiyatlarla sunulurken, tüketiciler aynı zamanda sınırsız sayıda ürün gösterebilen dijital kiosk'lardan istedikleri ürüne rahatlıkla ulaşıp, satın alabiliyor.

ff

Yukarı