Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Marmara Forum ModaCruz’un ilk pop-up mağazasına ev sahipliği yapıyor

06.01.2017 - 15:40

İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, moda tutkunu kadınları akıllı alışverişin ve kız kardeşliğin gücünde birleştiren ModaCruz’un ilk pop-up mağazasına ev sahipliği yapıyor.

Zengin marka karması ve farklı etkinlikleri ile moda tutkunlarının buluşma noktası Marmara Forum’da, lüksü demokratikleştiren akıllı alışveriş platformu ModaCruz’un ilk pop-up mağazası açıldı. ModaCruz’un pop-up mağazasında birçok lüks markanın ikinci el ayakkabı, çanta ve kıyafetleri sergileniyor. Beğenilen ürünler anında ModaCruz’un internet sayfası veya mobil uygulamasından satın alınabiliyor. ModaCruz pop-up mağazası, 29 Ocak gününe kadar Marmara Forum’da ziyaret edilebilecek.

ÜNLÜ BLOGGER’LARIN DOLAPLARI MODACRUZ’DA OLACAK
Marmara Forum’da açılan ModaCruz pop-up mağazada 7 Ocak Cumartesi eğlenceli bir etkinlik moda severleri bekliyor. Ünlü  moda ve kozmetik blogger’ları frenchos, makyajmidedin, zetfashion, chunlibeauty ve ecem.bayar’ın katılacağı etkinlikte blogger’lar takipçileri ve moda severler ile bir araya gelerek kendi dolaplarındaki ürünleri alanda sergileyecekler ve ürünlerin hikayelerini anlatacaklar. 7 Ocak Cumartesi 12.30-14.30 saatleri arasında Marmara Forum’da ModaCruz pop-up mağazada gerçekleşecek etkinliğe tüm moda tutkunları davetli.

ModaCruz,  isteyen tüm kadınlara kendi dolaplarını oluşturarak, birkaç kez giyip kenara koydukları ya da etiketini bile çıkarmadıkları kıyafetlerini diğer ModaCruz kadınlarıyla paylaşma imkanı da tanıyor. Bu sayede kadınlar evdeki dolaplarını yepyeni bir iş potansiyeline çevirerek kazanç elde edebiliyor. Yarattığı paylaşma ortamıyla herkese kazandıran ModaCruz’un çatısı altında toplanan 1 milyondan fazla kadın kız kardeşliğin gücünden faydalanıyor. Ayrıca ModaCruz’da Demet Akalın, Başak Dizer Tatlıtuğ, Ece Erken, Deniz Akkaya, Gülşen gibi birçok ünlü ismin de dolabı bulunuyor.

ASDAS

Yukarı