Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Love my body’den yüzde 100 pazar büyümesi!

06.10.2017 - 14:37

Love my body Vadistanbul mağazası, Love my body kadınları tarafından açıldı.

Love my body, 360 metrekarelik alanda, 1 milyon 300 bin TL yatırımlı Vadistanbul mağazası ile Türk perakende sektöründe büyümeye devam ediyor.
Kadın modasının 25 yıllık dinamizmini bünyesinde barından, Türkiye, Rusya ve Ortadoğu coğrafyası gibi önemli lokasyonlarda önemli satış noktalarıyla 1992 yılından bu yana önemli işlere imza atan Adil Işık Grup bünyesinin genç markası Love my body büyümeye devam ediyor.
Modanın kalıplara sığmadığı öngörüsüyle, en stil sahibi kadınların, gençlerin ve modanın çizgilerini 36 ile 50 beden aralığında sunarak hızlı bir çıkış yakalayan marka, ürün ve renk çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi kısa sürede başardı.
“2016 yılında hem yurtiçi hem yurtdışı pazarda elde ettiğimiz kuvvetli yükselişi, 2017 yılında da potansiyel hedef pazarlar üzerinde mağazalaşma ve ciro anlamında yüzde 100 büyüme sağlayarak devam ettirmeyi hedefliyoruz. Misyonumuz her sene büyüyerek daha fazla istiham sağlamak” diyen Adil Işık Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık, Love my body, markasının tüketicisi ile arasında çok özel bir ilişki olduğunu ve markanın geleceğinin de çok kuvvetli olduğuna inandıklarının altını çizdi.
11 yurt dışı, toplam 50’in üzerindeki mağazası ve online satışı ile Türkiye’de modasever tüm kadınlara farklı koleksiyonlarıyla hitap etmeye devam eden Love my body, Vadistanbul’da açtığı yeni mağazasıyla güçlü ve cesur kadınların gözdesi olacak tasarımlar sunuyor.

nara

Yukarı