Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

LESCON ADIYAMAN’DA!

10.04.2018 - 17:34

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK SPOR GİYİM MARKASI OLMA ÖZELLİĞİ İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKEN LESCON, ZİNCİRİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ; 57. MAĞAZASI OLAN ADIYAMAN PARK AVM ŞUBESİNİ HİZMETE AÇTI. 

Türkiye’nin ilk ve tek spor giyim markası olarak perakende sektöründe çalışmalarına devam eden Lescon, ülke geneline yayılmış mağazaları ve bayilikleri ile büyümesine devam ediyor. Mağazalar zincirine bir yenisini daha ekleyerek 57.mağazasını Adıyaman Park AVM’de hizmete açtı. 
Spor ayakkabı, giyim, aksesuar ürün gruplarını benzersiz konsepti içerisinde tarz ve performansı buluşturup, “Bu sezon Lescon” söylemi ile müşterisinin karşısına çıkan Lescon, yepyeni konsept mağazacılık vizyonunu daha da genişletiyor. Sektöründe 40 yıla yakın deneyimle yoluna devam eden Lescon, kazanmak için yola çıkanların her zaman yanında… 

LESCON TÜRKİYE’NİN GURURU OLACAK…
Açılış sonrası açıklamalarda bulunan Lescon Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erbay, “Adıyaman bizim için özenle seçilmiş stratejik bir konuma sahiptir. Kasım 2017’de burada hizmete açmış olduğumuz “Dokuma ve Örme ürünler” üretim tesisleri ile Kahta’yı,  bölgenin üretim üssü olarak seçtik. Üretimde elde etmiş olduğumuz başarı ile bugün 57. şubemizi bölgeye kazandırmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu vesile ile yeni mağazamızla halkımızın hizmetindeyiz.  “Kazanmak gibisi yok” sloganımız ile müşterilerimize yeni konsept mağazacılık anlayışımızla yüzlerce model ve binlerce ürünü bir arada sunmaktan son derece mutluyuz.                                                                  Lescon olarak açtığımız her mağazanın, markamıza, bulunduğu bölgeye ve en önemlisi ülke ekonomisine katkı sağladığına inanıyoruz” dedi. 

ASDAS

Yukarı