Ana içeriğe atla

dd

MALLREPORT

“LEGO Batman Filmi” vizyonda, oyuncakları Toyzz Shop’ta

09.01.2017 - 16:11

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, Warner Bros Pictures ve LEGO System A/S iş birliğiyle 10 Şubat’ta vizyona girecek olan “LEGO Batman Filmi”nin oyuncaklarını sevenleriyle buluşturuyor. 

Minik kahramanların kötüler ile savaşında Batman’e yardımcı olmak için büyük heyecanla bekledikleri Batmobil, Joker’in Kötü Şöhretli Arabası, Batcave ve Scuttler’ın aralarında yer aldığı dokuz “LEGO Batman Filmi” oyuncak seti, Toyzz Shop mağazalarında yerini aldı.

Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven konuyla ilgili açıklamasında, “Toyzz Shop olarak Warner Bros. Tüketici Ürünleri Şirketi’nin LEGO Batman Filmi’nin oyuncakları için Türkiye’de stratejik oyuncak partneriyiz. Çocukların büyük merakla bekledikleri filmin oyuncaklarını onlarla buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

“Oyuncakçınız” mottosuyla her yaştan oyuncak severlerin hayatına neşe ve eğlence katan Toyzz Shop’un Türkiye genelinde 46 şehirdeki ve KKTC’deki toplam 171 mağazasına uğrayarak veya web sitesini ziyaret ederek LEGO Batman Filmi’nin oyuncaklarına sahip olabilirsiniz.

ff

Yukarı