Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

LC Waikiki’den bir ilk

15.12.2016 - 14:07

LC Waikiki, soğuk kış mevsiminin vazgeçilmezi olan kayak sporu için özel bir koleksiyon hazırladı. Kayak koleksiyonuyla aile boyu şıklık vadeden LC Waikiki kadın, erkek ve çocuk olmak üzere her yaş grubuna hitap ediyor. 

LC Waikiki’nin yeni sezon koleksiyonu, kış aylarının vazgeçilmez sporu olan kayak için özel tasarımlar sunarken aynı şıklığı sokağa taşımak isteyenlere de hitap ediyor. Yeni koleksiyonda yer alan ürünler, 3 bin mm su geçirmezlik ve yine 3 bin g/metrekare nefes alabilirlik garantisi verirken ayrıca rüzgara karşı da koruyor. Kadın ve kız çocuk grubunda fuşya ve sarı gibi canlı renkler öne çıkarken erkek koleksiyonunda ise lacivertin yanı sıra fümenin tamamlayıcısı olarak yeşil ve turuncu tonları kullanılıyor. Kayak montlarının önemli bir detayı olan içten bel kapama parçası ise takıp çıkarılabilir özelliği sayesinde montları gündelik hayatta da rahatlıkla kullanılabilir bir hale getiriyor.
Kayak koleksiyonunda hem yetişkin hem de çocuk gruplarında montlar ön planda yer alıyor. Çocuk gruplarında montların tamamlayıcısı tulumlar olurken yetişkin koleksiyonunda rahatlıkla kombinlenebilen pantolonlar kilit rol oynuyor. Her grup için birbirinden renkli bere, eldiven, boyunluk, çorap ve içlik gibi parçalar koleksiyonu tamamlıyor.

nara

Yukarı