Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

LC WAIKIKI İLE RETRO YAZ

07.03.2019 - 11:22

LC Waikiki, 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunu günün her anında stilini yansıtmak isteyenler için özenle hazırladı. Klasik, smart casual, spor ve günün her türlü ritmine ayak uyduran temaları ile LC Waikiki, bu yaz yine moda tutkunlarının başını döndürecek.  Bu yılın moda dünyasında batik desenler yükselişe geçiyor ve neon renkler yer alıyor. Retro havasının estiği üç tema, güçlü renklerin enerjisinde bir LC Waikiki kadını olarak karşımıza çıkıyor.
LC Waikiki Kadın Koleksiyonunda yer alan ve karşımıza çıktığı 70’lere damga vuran batik yeniden yükselişe geçiyor. 70’lerin geçiş dönemini anımsatan baskı çeşidi ile farkını ortaya koyan ve sezonun trendi olarak ön plana çıkan Batik temalı parçalar baş döndürüyor. Batik temasında denim ceketler, sweatler, desenli bluzlar, tişörtler yeni sezonda gardıropların vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor.
80’lerin renkli dünyasının Neon ile geri döndüğü sezonda her tondan neonun yanı sıra hacimli kollar ve vatkalar trendlerde bir adım önde yer alıyor. Neon teması 80’ler ve 90’lardan aldığı ilhamla moda severleri geçmişe ışınlarken neon baskılı tişörtler, neon animal print baskılı elbiselerle buluşuyor. Marine teması da bu kez retro öğeler ile Denim Retro temasında buluşuyor. Bu temaya mavi ve tonları, siyah, beyaz ve kırmızı renklerin retro ile harmanlanması sonucu ortaya çıkan turuncu, mor, toprak ve pembe tonları eşlik ediyor. Baş ve boyun eşarpları, büyük, abartılı takılar ve mid çantalar ise aksesuarlar arasında dikkat çekenler arasında yer alıyor.

n

Yukarı