Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Kurumsal kimlikte çözüm ortağınız…

15.05.2017 - 10:02

Ertuğ Reklam Yönetim Kurulu Üyesi Asım Levent Ertuğ: “Üretim dışında proje yönetimi, danışmanlık ve kontrolörlük hizmetleri de sunan firmamız, müşterileri için anahtar teslim hizmetler sunan bir çözüm ortağı konumunda yer alıyor” dedi. 

Ertuğ Reklam’ın üretim tesisi ve ürünleri hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Ertuğ Reklam, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile Gebze/Dilovası’nda yer alan 15 bin metrekarelik tesislerinde, teknolojiyi takip ederek oluşturduğu makine donanımı ile faaliyetlerine devam ediyor. Üretim tesisi; ağır metal, hafif metal, plastik ebatlama ve şekillendirme, boya, folyo/vinil uygulama, dijital baskı, elektrik/led montaj, ahşap ebatlama ve işleme atölyelerinden oluşuyor. Periyodik eğitimlerle sürekli geliştirilen, teknik açıdan yetkin, donanımlı ve deneyimli üretim ekibimiz ise müşterilerimize kaliteli, dayanıklı,  ürün ve hizmet sunabilmek için çalışmaktadır.

Yurt dışı çalışmalarınızdan bahseder misiniz?
Yurt dışında müşteri talebine göre ihracat yapılmakta olup, talep halinde montaj ve supervisor dahil olarak hizmet sunulmaktadır.

Ürün tedariği dışında aynı zamanda proje yönetimi ve danışmanlık hizmeti de veriyorsunuz sanırım… Bunu biraz açar mısınız?
Şirketimiz, sektörde tecrübeli yönetici kadrosu ve çok farklı projelerde farklı bakış açıları ve tecrübeler kazanmış olan proje ekibi, teknik ekip ve üretim personeli ile hizmet sunmaktadır. Üretim dışında proje yönetimi, danışmanlık ve kontrolörlük hizmetleri de sunan firmamız, müşterileri için anahtar teslim hizmetler sunan bir çözüm ortağı konumunda yer alıyor.

Müşteri portföyünüzden bahseder misiniz? Referanslarınız kimler? Daha öncesinde kimlerle çalışıldı?
Müşteri portföyümüzün önemli bir bölümünü otomotiv şirketleri, bankalar, akaryakıt şirketleri ve zincir mağazalar oluşturuyor.
Zincir mağazalarda ilk büyük uluslararası işimiz 1994 yılında Burger King’in ihalesini kazanarak, World Approved Supplier olarak tanımlanmamız ile başladı. 2004 yılında Total Fransa’nın açmış olduğu Afrika ve Karayipler’de yer alan akaryakıt istasyonlarının kurumsal kimlik işleri ihalesi de ilk defa seri olarak yaptığımız akaryakıt istasyonları işi oldu. Hali hazırda bu süreçler olumlu bir şekilde devam ediyor.

Özellikle perakende firmalarına ve AVM’lere sunmuş olduğunuz hizmetler neler?
Perakende sektöründe yer alan firmaların AVM’lerde yer almaya başlaması ile birlikte müşterilerimizin kurumsal kimlik giydirme çalışmalarını bu alanda da sürdürdük. Ayrıca AVM yönetimlerinin özel projelerinde de firmaların kurumsal kimlik giydirme işlerini üstelendik. AVM yönetimlerinin ihtiyaç duyacağı her türlü iç ve dış sinyalizasyon işlerinin üretim ve montaj işlerinde hizmetler sunulmaktadır.

Son olarak bu yıl için hedeflediğiniz planlarınız neler, öğrenebilir miyiz?
Bu yıl her zamanki gibi mevcut müşterilerimizin memnuniyetlerini artırarak hizmet sunmanın dışında, zincir mağaza olma hedefi ile yola çıkmış yeni perakende firmaları ile çözüm ortaklığı yapabilmek de hedeflerimiz arasında yer alıyor. 
 

nara

Yukarı