Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Kipa 2017’yi en sevilen kampanyası ile karşılıyor!

30.12.2016 - 15:10

Avantajlı alışverişin adresi Kipa, 2017’yi gelenekselleşen 1 TL kampanyasıyla karşılıyor. Yeni yıl alışverişinde yorulan bütçeler, Kipa’nın 1 TL günlerinde nefes alıyor.

Yılbaşı coşkusunu yaşarken yorulan aile bütçelerinin yardımına Kipa yetişiyor. 1994’ten bu yana 1 TL günleriyle aile bütçelerine nefes aldıran Kipa, 2017’ye müşterilerinin en sevdiği 1 TL kampanyası ile başlıyor. Yeni yılın ilk günüyle birlikte tüm ürün gruplarını kapsayan 1 TL kampanyasıyla sepetler doluyor.

Kipa 1 TL’den 10 TL’ye kadar değişen uygun fiyatlarıyla 258 farklı ürünü tüketici ile buluşturacak. Kipa müşterileri üç hafta boyunca sürecek kampanya ile avantajlı alışveriş imkanı yakalayacak.

MUTFAKTAN BANYOYA HER ŞEY KİPA’DA
Bakliyattan atıştırmalıklara, içeceklerden temizlik ürünlerine tüm ürün grupları, yeni yılın ilk günlerinde ekonomik fiyatları ile evlerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak. Kampanya aynı zamanda müşterilere daha önce kullanmadıkları yeni ürünleri hesaplı fiyatlarla deneme şansı da veriyor.

Çikolata, gazoz, salça, un, kahve, çay, ton balığı, zeytin, peynir, yoğurt, süt, makarna gibi mutfakların vazgeçilmez ürünlerinin yanı sıra, deterjan, şampuan, sıvı sabun, hijyenik ped, tuvalet kağıdı, kağıt havlu ile temizlik malzemeleri de Kipa’da 1 TL’den 10 TL’ye kadar değişen fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunulacak.

nara

Yukarı