Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

"Keyif Bebesi" İlk Mini Mağazasını Acarkent’te Açtı

22.05.2018 - 14:57

Bebek, çocuk ve anneler için en iyi ürünler ve oyuncakları bir araya getirmek için yola çıkan ilk niş e-ticaret platformu "Keyif  Bebesi", ilk  mağazasını Acarkent’te açtı.  

www.keyifbebesi.com.tr 'den başka yerde bulamadığınız, en iyi ve en farklı markaları bu kez dükkanda bir araya getiren Keyif Bebesi ekibi, bir anne ve bebeğin tüm ihtiyaçlarını ve bir çocuğun en keyifli oyuncak, giysi, aksesuar ve hatta dekorasyon alışverişini mağazasında deneyimleme şansı sunuyor. 
Artık ister haftanın her günü açık olan mağazadan, isterseniz de 7/24 online www.keyifbebebesi.com.tr veya IOS ve Android mobil uygulamasında alışverişinizi yapabilirsiniz…  
Keyif Bebesi’nde, 210’un üzerinde markanın 12 bin üzerinde ürün çeşidi olduğunu ve Türkiye’nin en keyifli ve en geniş ürün gamına sahip olduğunu da eklemeden olmaz. 
 

Keyif Bebesi, bir anne tarafından bulamadığı ürün ve markaları bir araya toplamak ve kolay, keyifli bir alışveriş platformu yaratmak için kuruldu. Bu tecrübe ile ihtiyaçları çok iyi analiz edebilen ve sunabilen Keyif Bebesi’nden alışveriş yapma keyfi daha hamileyken başlıyor. 

Annenin kendi ihtiyaçlarıyla başlayan bu alışverişler, bebek odasını hazırlama, ilk giysiler ve bebekli hayatın ilk alışverişleri ile devam ederken, konu bebeğin dünyaya gelmesiyle çok daha farklı kategorilerde devam ediyor. Zaten beslenme grubundan bakım grubuna çocuklu hayata dair tüm ürünler, en iyi markalarla Keyif Bebesi’nde desek artık şaşırmazsınız, eminiz.

Keyif Bebesi, Acarkent’teki dükkanına gelen tüm çocukları çok eğlendirecek çünkü başka yerde bulamayacağınız, dünyanın en farklı ve en iyi oyuncak markaları da sizi bekliyor.

Hem geniş ürün çeşidi, hem de en iyi hizmet için yola çıkan www.keyifbebesi.com.tr ’de havale/eft ile ödemenin yanı sıra 7 ayrı bankanın kredi kartına özel 9’a varan taksit ve kapıda ödeme imkanı var. Yani size kalan sadece kendiniz veya bebeğiniz için en beğendiğiniz ürünleri seçmek.
 

keyif bebesi

n

Yukarı