Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Kayra’nın Mağazalaşma Atağı Hız Kazanıyor

16.11.2017 - 17:19

2018 YILINDA YURT İÇİNDE EN AZ 10 MAĞAZA DAHA AÇARAK BÜYÜME HIZINI ARTIRMAYI HEDEFLEYEN KAYRA, TÜKETİCİNİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA METROPOLLERE ÖNCELİK VERİYOR.

Türkiye’nin önde gelen moda markalarından Kayra, yurt içindeki büyümesine hız veriyor. Şu anda Türkiye’de 250’nin üzerinde satış noktası ve 4 mağazası bulunan şirket, gelecek yılda en az 10 adet daha mağaza açarak tüketiciye ulaşmayı hedefliyor. Kayra’nın yurt dışında faaliyet gösteren 12 adet mağazasına ek olarak, yeni yatırımların da planlandığı belirtiliyor. 
Geçtiğimiz yıl içinde, Ankara’nın prestijli alışveriş merkezlerine 3, Diyarbakır’a 1 Kayra mağazası açarak mağazalaşma çalışmalarını başlatan marka; tüketicilerden gelen talepler doğrultusunda öncelikli olarak İstanbul için hazırlıklara devam ediyor. Kayra genel koordinatörü Furkan Ortakaya müşterilerden aldıkları olumlu geri dönüşleri değerlendirerek, mağazalaşma faaliyetlerini hızlandırdıklarını belirtiyor. Ortakaya sosyal medyada tüketicilerden kendi şehirlerinde de Kayra mağazası görmek istediklerine dair yoğun talep aldıklarını vurguluyor ve bu durumdan duydukları memnuniyeti dile getiriyor.

“BAMBAŞKA BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ”
Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak hareket ettiklerini belirten Ortakaya, Kayra ayrıcalığının mağazalarda vücut bulduğunu dile getiriyor. Kurumsal ve çok uluslu bir marka olmasının yanında, mağazalarında her müşteriye ‘butik hizmet’ sunduklarını vurgulayan Ortakaya, markanın kendi mağazaları sayesinde, tüketicisine artık çok daha yakın ve kendi marka kültürünü daha iyi ifade edebildiği bir pozisyonda olduğunu belirtiyor. 
Piyasalardaki olumsuz eğilime rağmen mağazalaşma çalışmalarına devam etmekte olan şirket, gelecek yılı perakende ağını genişletmek için fırsata çevirmeyi amaçlıyor. Kayra, tüketicisinin güvenini ve desteğini arkasına alarak; ayrıcalıklı ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunan yeni Kayra mağazalarını Türkiye’nin her iline ulaştırmayı hedefliyor.

ASDAS

Yukarı