Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

KAMPANYA VE İNDİRİMLERLE MÜŞTERİLERE AVANTAJLI ÜRÜNLER SAĞLANIYOR

19.12.2018 - 16:08

ARALIK AYININ SEKTÖREL ANLAMDA EN YOĞUN AY OLDUĞUNU BELİRTEN HOME STORE YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI SERDAR TOP, KAMPANYA VE İNDİRİMLERİN SATIŞ ORANLARINI CİDDİ ANLAMDA ARTIRDIĞINI İFADE ETTİ.

Yeni yıla özel kampanya ve indirimlerinizden bahseder misiniz?
Aralık ayı sektörel anlamda en yoğun olduğumuz aylar arasında gelmektedir. Bu nedenle aralık ayı içerisinde birçok kampanya ve indirim ile müşterilerimize avantajlı ürünler elde edebilmelerini sağlıyoruz. Bu sene yeni yıla özel tüm ürünlerimizde net yüzde 50 indirim yapmayı planlıyoruz.  

TÜM ÜRÜNLERDE NET YÜZDE 50 İNDİRİM…
Kampanyanız hangi ürünleri kapsıyor? 

Yeni yıl için yapmayı planladığımız indirim tüm ürünlerimizi kapsamakta ve net yüzde 50 oranında olacaktır. (Yüzde 50’ye varan yahut seçili ürünlerde değil)
Müşterilerin kampanyalara ilgisi nasıl? 2019’a gireceğimiz şu günlerde satışlarda bir artış oldu mu?
Kampanyalar ve indirimler şüphesiz satış oranlarını artırmakta. Yapmış olduğunuz kampanya gerçekten avantajlı ise müşterilerimiz mutlaka ilgi gösteriyorlar. Bu dönemlerde yapmış olduğumuz kampanya ve indirim ile de satışlarımızda artışımız oldu.  

SATIŞ ORANLARI ARTIYOR
Özel günlere özel olarak yapılan indirim ve kampanyaların satışlara nasıl bir etkisi oluyor? 

Daha öncede belirttiğimiz üzere doğru kampanya ve indirimler her zaman satış oranlarını artırır. Hele bu kampanyalar belirli zaman dilimi ve özel günler içerisinde ise daha etkili oluyor.

Kampanyaların müşteri sadakatine nasıl bir etkisi var? 
Home Store olarak yaptığımız kampanyalar öncelikli olarak kendi müşterilerimize avantaj sağlamakta ve ilk olarak kendi müşterilerimize duyuru yapmış olduğumuz takdirde müşteri sadakatinde de olumlu etkilerini görebiliyoruz. 

Eklemek istedikleriniz?
Önemli olan özel günlerde ve belirli bir zaman diliminde yapmış olduğumuz indirim ve kampanyalardan sonra satış oranımızın düşmemesi için devam eden süreçte yaptığımız uygulamalar olduğunu unutmamak gerektiğini düşünüyoruz. 

n

Yukarı