Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

JOHNSON’S EN İYİYİ HAK EDEN BEBEKLER İÇİN ÇITAYI YÜKSELTTİ

12.04.2019 - 10:27

LİDER BEBEK BAKIM MARKASI JOHNSON’S, 130 YILA YAKLAŞAN TECRÜBESİ VE ÜRÜNLERİNİN ARDINDAKİ BİLGİ BİRİKİMİNİ TÜM EBEVEYNLERİN HİZMETİNE SUNDU VE FORMÜLÜNDEN AMBALAJINA KADAR YENİLENDİ.

İlk günden beri global sağlık otoriteleriyle, doktorlarla, hemşirelerle, bebek bakım uzmanlarıyla birlikte çalışan Johnson’s, bilimsel gelişmeleri çok yakından takip edip formüllerini bunların ışığında her geçen gün daha üst standartlara taşıyor.

Johnson’s ailesinin geçmişinden bugüne kulak verdiği bir taraf daha var: ebeveynler. Günümüz ebeveynlerinin çok daha fazlasını beklediğinin bilincinde olan Johnson’s, anne babaların içinin rahat etmesi için bilimin izin vermiş olduğu 400’den fazla bileşeni dahi reddediyor. Sevilen ürünlerinin bileşenlerini minimum seviyeye indirerek boya, sabun, sülfat (sls/sles) ve paraben içermeyen ve her yaş grubuna özel bakım sağlayan ürünleri dünya pazarına sunuyor.  

İyilik ve saflığın liderlik ettiği bu yenilenme sürecinde, Johnson’s çevre politikalarının da doğrultusunda, ürün ambalajları da çevreye daha duyarlı olacak ve dönüştürülebilecek şekilde değiştirildi.  

PAMUKSU DOKUNUŞ: COTTONTOUCH
Johnson’s, yenidoğan bebekler için özel geliştirdiği hassas pamuk dokunuşuna sahip “Cottontouch” ile de yepyeni bir seriyi ebeveynlere sunuyor.  Gerçek pamuk ile harmanlanmış, pamuk çekirdeği yağı içeren Cottontouch, bebeğin doğumunun ilk dakikalarından itibaren, ultra hafif formülü sayesinde bebeğin hassas cildi için güvenle kullanılabiliyor.  Göz çevresi dahil tüm cildi nazikçe temizleyen Cottontouch serisi, nemi iki kat fazla hapsediyor, kolayca durulanıyor ve ciltte kalıntı bırakmıyor. Ebeveynlerin kaygılarından yola çıkarak geliştirilen Cottontouch, yıkama sırasında kayganlık yaratmadığından, yeni annelerin banyo yaptırma korkularını da ortadan kaldırıyor. Cottontouch serisi saç ve vücut şampuanı, bebek yağı, bebek losyonu, ıslak havlu ve bebek pudrasından oluşuyor.

DÜNYANIN SEVDİĞİ KAHRAMAN: KLASİKLER
Dünyanın en çok sevilen bebek bakım ürünlerinden ikonik hassas Johnson’s bebek şampuanı, bebeklerin gözleri için saf su kadar nazik.  Tüm ürünler gibi boya, sabun, sülfat (sls/sles) içermiyor. Bebek cildi için hassas seri, bebek şampuanı, vücut şampuanı ve vücut losyonu ve yağ içeriyor. 

OYUN ÇAĞINDAKİ ÇOCUKLARIN KURTARICISI: SAF KORUMA SERİSİ
Oyun çağında, yerinde duramayan ve okulda veya parkta keşfederek öğrenen çocukların temizliği için geliştirilmiş formüle sahip Saf Koruma Serisi, bal, yeşil çay ve roibos içeriyor.  Çocukları kirden arındırırken, narin cildini de koruyor.  Seri, vücut şampuanı, sıvı el sabunu, çanta boyu 25’li ıslak havlu ve katı sabun ürünlerinden oluşuyor.

SÖZ DİNLEYEN SAÇLAR SERİSİ
Yerinde duramayan saçlarda daha düz bir görüntü için, karışıklıkları açan şampuan ve saç tarama spreyinden oluşuyor.

PRENSESLERİN GÖZDESİ: IŞILDAYAN PARLAKLIK SERİSİ
Saçın doğal parlaklığını artırarak, ipeksi yumuşaklık sağlayan seri, argan yağı içeriyor; şampuan, saç kremi ve kolay tarama spreyinden oluşuyor. Prenses ışıltısı vermesi için sedefli olarak tasarlanan bu şampuanı, daha iyi sonuç vermesi için ilk kullanımdan önce bir defa çalkalamanızı öneririz.

UYKU SAATLERİNİN YARDIMCISI: BEDTIME SAÇ VE VÜCUT SERİSİ
Sakinleştirici Naturel Calm aromalı serinin bebeklerin daha iyi uyumasına yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmış.  Seri saç ve vücut için şampuan, losyon, sabun ve vazelinden oluşuyor. 
 

n

Yukarı