Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

İSTANBUL’A BİR DECATHLON DAHA

11.10.2018 - 17:08

Ankara Kent Park, Anatolium AVM, Ankara Ankamall, Ankara Metromall,Antalya Terracity, Forum İstanbul, Marmara Forum Istanbul, Mall of İstanbul, Ataşehir Brandium, Buyaka,Metrocity, Maltepe Ritim İstanbul, İzmir Optimum, Samsun Piazza, Adana Optimum, Mersin Palm City Carrefour, Bodrum Midtown Ortakent, Antalya Muratpaşa, Kocaeli Symbol AVM, İzmir Balçova Ege Park,Çorlu Trend Arena AVM , Antalya Erasta AVM ,İskenderun Prime Mall AVM,Bursa Marka AVM, Bursa Korupark , Kayseri Park, Vadistanbul AVM , Carousel, Torium ve Viaport mağazaları ve e-ticaret sitesiyle tüm Türkiye’ye sporu ulaştıran Decathlon, şimdi de Optimum’da sporseverlerle buluştu.
Decathlon İstanbul’daki 12. mağazasını açarak Türkiye genelinde 32 mağazaya ulaştı. İstanbul Anadolu Yakası’nda, Kadıköy’de bulunan Optimum’da 3 bin metrekarelik yeni mağazasında Decathlon sporseverlere 70’ten fazla spor dalında binlerce ürünü sunacak.
Decathlon Türkiye İş Geliştirme Direktörü Duygu Kög, “Başarılı iş modelimiz sayesinde daha da hızlanarak 5 yıl içerisinde mağaza sayımızı 70’e çıkaracak ve bizi her açılışta sevgiyle kucaklayan kullanıcılarımıza çok daha yakından spor tecrübesi sunacağız. Türkiye’de bu işe başladığımızda spor pazarı yüzde  oranında büyürken geçen yıl yüzde 13 büyüdü, şüphesiz ki bizim de Decathlon ailesi olarak sporu erişilebilir kılma konusunda pazar büyümesine etkimiz yadsınamayacak ölçüde büyük.” diye konuştu.

n

Yukarı