Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

İpekyol’un İlkbahar Koleksiyonu ile zarif bir yolculuk

07.03.2018 - 12:20

İlhamını doğadan alan ipekyol 2018 İlkbahar koleksiyonu, modern dokunuşları ve feminen tavrının yanı sıra doğal kumaşları ve kusursuz renk kodlarıyla bir araya gelerek İpekyol kadınına kusursuz bir seçki sunuyor. Geçiş mevsiminin habercisi trençkot ve pardösüler ise yeniden gündeme geliyor… 
Siyah, beyaz ve bordo hakimiyetinin sürdüğü desenli bluz ve elbiseler, poplin, jakar dökümleri ve tüvit kumaşın hafifliğiyle zenginleşen ceketlerle eşleşiyor. Sportif görünümün çizgi detaylarla desteklendiği koleksiyonda öne çıkan ince trikolar, nakış detaylı parka ve kusursuz görünüm vaat eden pantolonlarla nokta atışı yapıyor.
Zengin desen ve dokularla hem lüks hem de spor bir görünüm katan geometrik desenli pilili etekler, elbiseler ve volan detaylı bluzlar bel hattına vurgu yapan kemer detaylarıyla modern silüetlere referans veriyor. Asimetrik bağlama detaylı etekler ve cut out triko kombinleri dantel detaylarıyla öne çıkarken,  gardırobunuzun kurtarıcısı olmaya devam ediyor. 
Zarafetin en yalın halini temsil eden parçalar, püskül ve süet detaylardan ilham alan Vahşi Batı esintisiyle karşımıza çıkıyor.  Siyah ve beyazın ön planda olduğu etnik desenler; trok, piercing ve işlemelerle buluşarak sizi şık bir stil düellosuna davet ediyor. 

ASDAS

Yukarı