Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

MALLREPORT

İPEKYOL KIŞ DAVETLERİNE HAZIR OLUN

18.01.2018 - 12:09

İpekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu, profesyonel ellerde hayat bulan el işçiliği ile yorumlanan modern tasarımlarıyla yılbaşı ve davetler için birbirinden şık seçenekler sunuyor. İpekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu ile keyifli kış partilerine davetlisiniz. 
Gold ve zamansız siyahın hakimiyetindeki 13 parçadan oluşan Ipekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu’nda, yüksek kalite el işçiliğini temsil eden tül üzeri payet nakış, kristal taş, pul ve payet işlemeleriyle buluşan zengin detaylar, Ipekyol kadınının zarif tavrıyla harmanlanıyor.
Tek omuzlu metalik efektli ışıltılı mini elbiseler glam-chic tavrıyla öne çıkarken; balon kol ve eteği toplama detaylı metalik gold efektli elbiseler 90’lı yıllara doğru keyifli bir yolculuğa davet ediyor. 
Cut out, pilisoley ve ışıltılı nakış detayları ile farklılaşan mini ve midi boy kokteyl elbiseleri ise her yaştan farklı beğeniye hitap ediyor. 
Payet işlemeli uzun gece elbiseleri yırtmaç detayıyla iddialı bir şıklık vaat ederken; etek kısmı volan ve pilise detayı ile hareketlendirilen sofistike Fransız dantel elbiseler ile omuzlarda dikkat çeken transparan etkiler koleksiyona dinamizm katıyor. 

ds

Yukarı