Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

İlham veren kadınlar, Migros “İyi Gelecek Elçileri” platformunda buluştu

11.01.2017 - 17:18

Müşterilerinin aile bütçesine çok yönlü katkıda bulunan Migros, kadınlara yönelik tasarladığı online iletişim platformu, ‘İyi Gelecek Elçileri’ projesinde fikirleri ile ilham veren kadınları bir araya getiriyor. 

Migros, fikirleriyle ilham veren kadınları ‘İyi Gelecek Elçileri’ platformunda buluşturdu. Online iletişim platformu olarak tasarlanan ‘İyi Gelecek Elçileri’nde, Migros’un sıkı takipçisi kadınlar bir araya gelerek aile bütçesine farklı bir yoldan katkıda bulunmayı hedefliyor. Migros; alışveriş konusunda uzmanlaşmış, evin ve aile üyelerinin tüm ihtiyaçlarını takip eden kadınları keşfetmek, fikirlerini paylaşmak ve kazanmak için ‘İyi Gelecek Elçileri’ platformuna davet ediyor.

HEDEFLERİNİ TUTTURDUKÇA SİHİRLİ PUAN KAZANIYORLAR
Migros Money Club üyesi her kadının ‘iyigelecekelcileri.migros.com.tr’ web sitesine üye olarak katılabildiği platform, kadınlara hem eğlenme hem de ilham verici fikir ve görüşlerini paylaşarak kazanma şansını bir arada sunuyor.

Platforma üye olan kadınlar pek çok farklı konuda kendilerine verilen; anket doldurmak, günün sorusunu cevaplamak, Migroskop’taki kampanyaları paylaşmak, günün videosunu izlemek veya sosyal medyada paylaşım veya yorum yapmak gibi hedefleri yerine getirerek Sihirli Puan kazanma şansına sahip oluyor. Sihirli puan kazanan üyeler bu puanları Money’e dönüştürerek Migros mağazalarındaki alışverişlerinde kullanabiliyor veya ödül kataloğunda sunulan fırsatlardan seçim yapabiliyorlar. Özellikle oyuncak, et ve kozmetik ürünlerinde indirim fırsatlarının bulunduğu ödül kataloğunun kategorileri de yine elçilerin tercih ettiği ürünlerden oluşturuluyor.

Hayata geçmesinden bu yana 2 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen 10 bin üyenin üzerine çıkan ‘İyi Gelecek Elçileri’ platformunda, üyelerin hayata geçirdiği hedef sayısı ise 100 bini buldu. Hedeflerini gerçekleştirerek bugüne kadar 230 bin sihirli puan kazanmayı başaran ‘İyi Gelecek Elçilerinin’ hedeflerine başlayıp bitirme oranı ise yüzde 100.

Platform kapsamında istedikleri konularda forumlar başlıkları oluşturarak fikirlerini paylaşabilen elçilerin şimdiye kadarki en fazla ele aldıkları konular güzellik, bakım, beslenme, sanal alışveriş, tatil ve kitap önerileri oldu.

Üyeleri tarafından beğeni toplayan ‘İyi Gelecek Elçileri’ Migros’un 2017’de müşterileri ile sürekli iletişimde olmak üzere kullanacağı kuvvetli bir iletişim kanalı olacak.

ASDAS

Yukarı