Ana içeriğe atla

d's

 

MALLREPORT

H&M Palladium AVM'de Açılıyor

11.04.2018 - 16:55

Dünyanın en büyük moda perakendecilerinden İsveç moda markası H&M Hennes & Mauritz AB (H&M), açılışlarına Anadolu yakasının en prestijli alışveriş merkezi Palladium AVM ile devam ediyor.

H&M’in İstanbul’daki yirmi dördüncü mağazası 2018 yılı Sonbahar’ında açılacak. Açılış ile ilgili olarak H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner düşüncelerini şu sözlerle ifade ediyor: “H&M olarak Türkiye pazarında bulunmaktan ve moda severlere ilham veren tasarımları en güçlü satış noktalarımızla sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Potansiyeli çok yüksek bu pazara inancımız büyük. Açılışlarımıza performansına güvendiğimiz güçlü projelerle devam edeceğiz ve Palladium AVM bu kapsamda tam olmak istediğimiz bir yer.”

 

Açılış ile ilgili daha detaylı bilgi ilerleyen günlerde paylaşılacak.

 

H&M Türkiye pazarına 2010 yılında giriş yaptı. H&M Türkiye şu anda operasyonlarını ülke çapında 22 şehirde 63 mağaza ile yürütüyor ve 3500’den fazla çalışanı bulunuyor. H&M sürdürülebilir moda ve kalite en iyi fiyata prensibiyle, müşterilerine herkesin kişisel stilini yaratabileceği çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. H&M mağazalarına her gün yeni ürünler giriş yapıyor.

d's

Yukarı