Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

H&M Ankara’da Metromall, İstanbul’da Hilltown AVM’de açıldı!

06.10.2017 - 14:45

Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan, dünyanın en sevilen moda markalarından H&M, açılışlarına iki yeni mağaza ile devam ediyor. H&M böylece, Ankara’da 9’uncu, İstanbul’da ise 23’üncü mağazasını açtı. 

Açılışlarla ilgili konuşan H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner “Türkiye’nin pek çok farklı noktasında kaliteli dünya modasını sunmaya devam ediyoruz. Hedefimiz her zaman 1 numaralı moda durağı olmak. İstanbul, Ankara gibi moda bilinci yüksek ve stratejik olarak önemli lokasyonlarda yeni mağazalarımızla daha çok moda severe ulaşmayı seviyoruz. Bulunduğumuz lokasyonlardaki ilgiden çok memnunuz. Global bir firma olarak, verimlilik ve karlılık üzerinden hareket etme ana hedefimiz. H&M olarak Türkiye’de yılı 65 mağaza ile kapatıyor olacağız ve 2018’de de performansına güvendiğimiz lokasyonlarda yeni mağazalar açmaya devam edeceğiz” dedi.
H&M 2017 yılı genelinde Türkiye’de 6 yeni mağaza açtı ve online satışa başladı. Yeni mağazalar Adana, Bursa, Sivas, Antalya ve İzmir’de açıldı. Metromall AVM mağazası ile 30 kişi, Hilltown AVM mağazası ile 60 kişi istihdam edecek olan H&M’in Türkiye’de 3 bin 250’den fazla çalışanı bulunuyor. 

MALTEPE PIAZZA AVM VE FUTURE PARK BEYLİKDÜZÜ AVM H&M’İN 2018’DE YENİ MAĞAZA AÇACAĞI LOKASYONLAR ARASINDA…
H&M Ankara Metromall AVM mağazası 2 bin 650, H&M Hilltown mağazası 3 bin 200 metre kareden oluşuyor. Her iki mağaza da; kadın, erkek ve çocuk için en yeni H&M koleksiyonlarını, en iyi basicleri, spor serisi H&M Sport’u, gençlerin favorisi Divided’ı, iç giyim ve yeni güzellik konsepti H&M Beauty’i ve yeni Sonbahar koleksiyonu H&M Fall Fashion’ı sunacak.
Bu Sonbahar H&M, Naomi Campbell’ın başrolünde olduğu çok iddialı bir sonbahar kampanyası ile sezonu açtı. Çoğunlukla uluslararası modellerle ve dünyaca ünlü yüzlerle çalışan markanın sonbahar kampanyası Tokyo’da çekildi. Yeni 2017 Sonbahar Koleksiyonu’nda androjen ve fütüristik öğeler, vintage görüntülü parçalarla kombinleniyor. 
2018 yılında Maltepe Piazza AVM ve Future Park Beylikdüzü AVM H&M’in yeni mağaza açacağı lokasyonlar arasında. Türkiye’deki açılışlara ek olarak 66 ülkede genişleyen H&M, global olarak 2017’de toplam 400 yeni mağaza açacak ve dünya genelindeki büyümesine 2018’de de devam edecek.

nara

Yukarı