Ana içeriğe atla

d's

 

MALLREPORT

HEMINGTON SAF KAŞMİR KOLEKSİYONU

14.11.2019 - 13:50

Dünyanın en özel coğrafyalarından, özenle seçilen saf elyaflarla koleksiyonlarına hayat veren smart casual erkek giyim markası Hemington,  saf kaşmir  koleksiyonu ile mükemmeliği arayan erkeklere doğallığı, canlılığı ve yumuşaklığı sunuyor. 

Himalayalar’ın en yüksek noktalarında, farklı bir iklimde yaşayan özel keçilerden elde edilen yünlerle örülen Hemington saf kaşmir koleksiyonu, birçok kültürün izlerini taşıyor. Keşmir keçilerinin anavatnı Himalayalar’dan elde edilen birinci sınıf kaşmir elyafı İtalya’nın köklü tesislerinde modern tekniklerle işlenerek dünyanın en özel kaşmir ipliği üretiliyor. Sonrasında ise bu çok değerli iplik Hemington tesislerinde uzmanlıkla örülerek muhteşem dokuya sahip saf kaşmir ürünlere dönüşüyor.
Kendisi için en iyiyi isteyen erkekler için üretilen Hemington saf kaşmir koleksiyonu, özel renk ve desen seçenekleri sunuyor. Yaşayan bir elyaf olma özelliği sayesinde kaşmir, hem çok hafif hem de insan vücuduna çok iyi adapte olduğu için her mevsim giyinilme özelliği ile dikkat çekiyor.

d's

Yukarı