Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Gençlik ruhunu OXXO-BOOM ile ateşle

16.11.2017 - 15:53

GENÇ STİLİNİ, ENERJİK VE CAPCANLI TASARIMLARLA YANSITAN OXXO, YENİ SEZONDA, ‘WİLD AT HEART’ MOTTOSU İLE YOLA ÇIKTIĞI OXXO-BOOM KOLEKSİYONUNU SUNUYOR. DAVRANIŞLARINDAN BAKIŞ AÇILARINA VE STİLİNE KADAR EĞLENCELİ, ÇILGIN, ASİ VE GENÇLİK ATEŞİ HİÇ SÖNMEYEN BİR RUHU YANSITAN YENİ KOLEKSİYON VAZGEÇİLMEZ PARÇALARI BİR ARAYA GETİRİYOR.

Kendine özgü logosu ile genç kızları gardıroplarıyla barıştıracak OXXO-BOOM, OXXO’nun genç, dinamik, enerjik, neşe dolu stili ve kırmızı, siyah, gri renkleriyle sonbahardan rol çalıyor. Mini etekten, boyfriend cekete, crop toplardan skinny jeanlere, tüm parçaların uyumu, gençliklerinden ve özgürlüklerinden ödün vermeyenlere hitap ediyor. 
Sonbahar kış sezonunun en kilit parçaları puffer montlar, deri ve boyfriend ceketler, kombinlerin kurtarıcı tamamlayıcıları olacak. Galaksi teması ve çizgisel desenler, aplike ve slogan detayları, koleksiyona hareket katan en önemli detayları oluşturuyor. OXXO’nun özgür çizgisine vurgu yapan çizgi detaylar, bol pantolonlar ve croplarda karşımıza çıkıyor. Slogan detaylar, yumuşak tuşeli trikolarda, uzun kollu tişörtlerde ve içimizi ısıtan kadife sweatshirtlerde, genç kızların rahatlığını her zaman ön planda tutan tayt ve bralarda kullanılıyor.

nara

Yukarı