Ana içeriğe atla

22

MALLREPORT

Gap'le okula dönüş bu yıl çok şık, çok renkli, bol eğlenceli!

06.09.2017 - 10:02

Gap'in stil sahibi miniklere özel hazırladığı yeni okula dönüş koleksiyonu, birbirinden eğlenceli parçalara sahip Disney lisanslı ürünleriyle zenginleşiyor. Gap çocukları bu yıl okula giderken Mickey&Minnie Mouse, Batman, Marvel, Elsa, Sleeping Beauty, Spiderman, Snow White&7 Dwarfs, Star Wars, Superman, Alice in Wonderland, Tweety, Bambi, Bugs Bunny, Disney Princesses, Frozen gibi pek çok unutulmaz karakteri de yanlarında götürebilecek.
Renkli ve dinamik desenleriyle dikkat çeken çeşit çeşit okul çantalarının yanı sıra Gap'in vazgeçilmez kapüşonlu üstleri ve günlük giyimin kurtarıcısı tişörtleri de yeni koleksiyonda ön plana çıkıyor. Pastel pembe, turkuaz ve lacivertin göz alıcı kombinlere dönüştüğü okula dönüş koleksiyonunda çizgili ve hayvan baskılı çoraplar, sıcacık montlar, rahat kesimli ve eğlenceli detaylarıyla denim parçalar, rengarenk elbise ve pantolonlar yer alıyor.
Disney lisanslı ürünlerinin alt-üst giyim gruplarının yanı sıra çorap ve çanta gibi aksesuarlarla da zenginleştirildiği yepyeni Gap çocuk ürünleri, bu yıl okula dönüş için birbirinden sevimli alternatifler sunuyor. Okula dönüşün neşesini tarzlarına da yansıtacak koleksiyonuyla Gap, tüm çocukları anne ve babalarıyla yapacakları okul alışverişi için mağazalarına bekliyor.

ff

Yukarı