Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Festivale götüren festival başlıyor

14.09.2018 - 10:37

COLIN’S’in her yıl heyecanla beklenen global kampanyası COLIN’S Jeans Fest, yeni sezona yeni sürprizlerle merhaba diyor. COLIN’s, bu sene festivale katılarak, tarzını sokağın dinamiğini yansıtan tasarımlarıyla oluşturanlara festival sürprizi yapacak. Farklı ülkelerden yapılacak çekilişle belirlenen 40 şanslı kişi, Avrupa’nın en önemli elektronik müzik festivallerinden biri olan Romanya’nın Cluj şehrinde düzenlenen Untold Festivali’ne katılacak.  
38 ülkedeki 600’den fazla COLIN’S mağazası ve colins.com.tr adresinde düzenlenen “Festivale götüren festival” sloganıyla Jeans Fest, Türkiye’de 6 Eylül’de başlıyor. Türkiye’den “festival bize uyar” diyen 10 şanslı jean tutkunu COLIN’S ile Untold Elektronik Müzik Festivali’nde muhteşem anların tadını çıkaracak. Dünyaca ünlü DJ ve müzisyenlerin katılımıyla yapılacak festival, 2019 yılının Ağustos ayında gerçekleşecek.
Jeans Fest, bu sene de alışveriş süreçlerini bir festivale dönüştürecek. 6 Eylül – 3 Ekim tarihleri arasında COLIN’S mağazasından ve online alışveriş sitesinden yapılacak her Jean pantolon alışverişi bir çekiliş hakkı, ayrıca bir sonraki alışverişte geçerli yüzde 20 indirim kazandıracak.

n

Yukarı