Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

doremusic’ten Ankara’ya iki yeni mağaza birden

06.09.2017 - 11:13

2011 yılından bu yana müzik enstrümanları alanında kentin nabzını tutan doremusic, son bir ayda iki mağaza birden açarak, şimdi Ankaralı müzisyenlere toplam 4 noktada hizmet veriyor. Önce Armada AVM, son olarak da Gordion AVM’de açılan mağazalarda dünyaca ünlü 120’den fazla müzik enstrümanı markasına ulaşmak mümkün. 

Türkiye’de müzik enstrümanları sektörünün lideri doremusic, Armada AVM’nin ardından Gordion AVM’deki yeni mağazasını da açtı. Dünyaca ünlü 120’den fazla enstrüman markasını amatör ve profesyonel müzisyenlerle buluşturacak her iki mağaza da, yüzlerce metrekarelik geniş alanları ve modern ortamlarıyla fark yaratıyor. doremusic 25 yıllık tecrübesiyle müzikseverlerin müzisyenliğe adım atmasına destek olmayı sürdürüyor.

ANKARA’DA İKİ AKADEMİ BİRDEN
doremusic, Ankara’nın son yıllarda hızla gelişen müzik sahnesine bir katkı da eğitim alanında sunuyor. Ankara’da ilk kez bu iki mağazada yer almaya başlayan doremusic Akademi’de her seviyeden müzisyen için, piyanodan gitara, nefeslilerden vurmalı çalgılara, şan ve ensemble eğitiminden, kulak eğitimi ve ritim atölyesine, pek çok farklı program yer alıyor. Uzman öğretim görevlileri tarafından verilen derslerde öğrenciler, Royal Akademi başta olmak üzere ulusal ve uluslararası müzik okullarının yetenek sınavlarına da hazırlanabiliyor.

KUSURSUZ HİZMET İLE HERKES İÇİN MÜZİK
doremusic Türkiye’nin dört bir yanında, alanında uzman satış görevlileriyle tüm müzisyenlerin kendi seviyelerine, bütçelerine ve tarzlarına uygun enstrümana ulaşmasını sağlıyor. Sorunsuz teknik servis ve garanti süreçleriyle de, müziğin müşterileri için hiç susmamasını sağlıyor.

nara

Yukarı