Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Dijital Mağazacılıkta İmza Farkı!

15.02.2018 - 14:16

2018’in ilk yarısında hizmete açılması planlanan İmza online mağazasıyla İmza müşterileri e-ticaret kanalı ile güncel moda ve trendleri yakından takip ederek alışveriş imkanına kavuşacak.

Ticari faaliyetine 1985 yılında Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde başlayarak bugüne kadar 55 mağazası ve 150’yi aşkın bayisiyle büyümeye devam eden İmza, online mağazasının 2018’in ilk yarısında hizmete girmesi için hazırlıklarını tamamlıyor. İmza müşterileri e-ticaret kanalı ile güncel moda ve trendleri yakından takip ederek alışveriş imkanına kavuşacak. 

İMZA’DAN 2017-2018 SONBAHAR KIŞ ŞIKLIĞI 
Sezonun trend renklerini ve çizgilerini yansıtan İmza; sonbahar-kış koleksiyonunda takım elbiselerde mavi, bordo, lacivert, gri tonları ön plana çıkıyor. Düz kumaşlara ek olarak, pantolon ve gömlek koleksiyonunda ekose desenli, armürlü kumaşlar göze çarpıyor.
Koleksiyonunda güncel moda ve trendleri takip ederek takım elbiseden trikoya, ceketten gömleğe, kravattan ayakkabıya kadar geniş ürün yelpazesiyle şıklığından taviz vermeyen marka, beylerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.
Gündelik yaşamda şık ve modern çizgisiyle İmza, yoğun iş temponuza uyum sağlarken, renkleri ve dokularıyla içinizi ısıtacak. Marka hafta sonu gezileriniz için size şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Koleksiyonunu klasik, casual ve ceremony şeklinde üç ana grupta toplayan İmza, müşterilerinin hafta içi, hafta sonu ve özel günleri için ek şık ürünleri tercih etmesinde etkin bir rol oynamaktadır. 
İmza, çağdaş ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin köklü erkek giyim markası olarak yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonu ve koleksiyonları ile her zaman profesyonellerin vazgeçilmezi…

ASDAS

Yukarı