Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Dekoratif ev aksesuarları evlere şıklık katıyor

18.01.2019 - 13:50

Dekoratif açıdan zengin bir görünüm elde etmek istiyorsanız evinizin tarzınıza göre sade ya da gösterişli ev aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Mumluklardan, tablolara; dekoratif objelerden şamdanlara kadar birçok ev aksesuarını orta sehpanızda, konsolunuzda, kitaplığınızda ya da TV ünitenizde kullanarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Buka, birçok zevke hitap eden modüler mobilyalarının yanı sıra zengin aksesuar alternatifleriyle evlerdeki uyumu yakalamanızı sağlıyor.

Akıllı değişim konseptiyle modüler çözümler üreten ve farklı tasarımlarıyla yaşam alanlarına özgünlük katan Buka, detaylara önem verenlere, birbirinden şık dekoratif ev aksesuar seçeneği sunuyor. Her tarzdaki ev dekorasyonuna uygun olabilecek aksesuarlar arasında; altın renkli kaseler, fenerler, rengarenk mumluklar, vazolar, sepetler, aydınlatmalar, kırlentler, tablolar ve Buka şamdanları yer alıyor.

Şıklık detaylarda gizli

Doğadan ilham alan biblolar ve dekoratif kaseler ile Uzakdoğu’dan gelen birbirinden farklı tabloların yanı sıra ahşap veya ahşabın farklı renklerle buluştuğu Buka’nın kendi üretimi olan klasik şamdanlar evlerde şık bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Evinizde sarı ve toprak tonları hakimse, yeşil tonlarındaki objeleri; beyaz ve yeşil tonlar ağırlıklıysa altın rengindeki dekoratif aksesuarları kullanabilirsiniz. Buka’nın kırmızı, yeşil, gümüş ve altın renkli mumlukları da evlerini renklendirmek isteyenlerin tercihi olacak.   

GGG

Yukarı