Ana içeriğe atla

https://www.dsdamat.com/

 

MALLREPORT

DeFacto’dan yılbaşına özel koleksiyon

14.12.2017 - 10:14

DeFacto, yeni yıla renkli bir giriş yapmak isteyen kadınlar için koleksiyonda kırmızılar, gümüşler, canlı ve parlak renklere yer verirken, siyahın asaletinden ve zarifliğinden vazgeçmeyenleri de unutmuyor. Birbirinden şık gece elbiselerini moda severlerin beğenisine sunan DeFacto yılın son gecesinde de her tarza uygun ürünlerle bütün gözleri üstünde toplamak isteyenlere farklı alternatifler sunuyor.  
DeFacto, yılbaşı gecesinde de şıklığına önem veren stil sahibi erkeklere pantolon ceket takımlar ve rahat bir kombin tercih edenlere blazer ceketler sunuyor. Kırmızı erkek koleksiyonu için özel tasarlanan kar desenli sweatler, el örgüsü kazaklar ve kareli gömlekler yeni yıl kombinlerine alternatif oluyor. 
Yılbaşı gecelerinin favori rengi kırmızı, elbiseler ve bluzlarda ağırlıklı olarak kendini gösterirken, yeni yılın enerjisine uygun parlak kumaşlar da en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor.  

YILBAŞI HEDİYELERİ DEFACTO’DA
Yeni yılın simgesi kar tanesi ve geyik desenlerinin hakim olduğu DeFacto yılbaşı koleksiyonu, anne-baba-çocuk takımlarından oluşan pijamalar, geyik desenli sweatler ve kazaklar ile yeni yıl enerjisine eğlence katıyor. Çoraplardan berelere, pijama takımları ve sabahlıklardan kazaklara yeni yıl hediye seçenekleri DeFacto mağazalarında sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri bekliyor.
 

ds

Yukarı