Ana içeriğe atla

 

AVM

MALLREPORT

Dagi’den egzotik ve tropikal plaj koleksiyonu

05.04.2018 - 14:15

2018 plaj koleksiyonu katalog çekimlerini Seyşeller’de gerçekleştiren Dagi, bu sezon tropikal ve floral etki altındaki koleksiyonuyla sahillerde kalıpların dışına çıkmak isteyen kadınlara hitap ediyor. Doğadan ilham alınarak tasarlanan 2018 plaj koleksiyonunda canlı renkler arası geçişlerin monokrom stilde olması dikkat çekiyor. 

Geçtiğimiz yıl greenary rengiyle başlayan doğaya dönüş hareketi bu yıl zıt ton olan ultra violet ile devam ederken moda dünyası çoktan tropikal esintilerin etkisini hissetmeye başladı. Dagi 2018 plaj sezonunu, Güneşten ve tropikal meyvelerden ilham alan renkler ve modellerle tasarlanan mayo, bikini, mayokini, tankini, high waist size, push up büstiyerli bikiniler, straplez mayolar ve daha pek çok ürünün yer aldığı koleksiyon tropikal bir adanın kapılarını aralıyor.

 

Hayata renk katacak tasarımlar

Dagi 2018 plaj koleksiyonu, sahillerde farklı görünmek ve modayı takip etmek isteyen kadınlara birçok alternatif sunuyor. Tropikal meyveler, ip ve pencere detayları mayo ve bikini modellerinin hareket noktası olurken, klasik kesimlere de rastlamak mümkün. Sırt, kalça ve göğüs bölgesinde kullanılan ip detaylı tasarımlar cesur kadınların beğenisine sunuluyor. Özellikle mayolarda karşımıza çıkan pencereli kesimli modeller vücuduna güvenen fit kadınları plajlara çekiyor.

 

Tropik Adada tatil etkisi

Dagi’nin 2018 plaj koleksiyonuna tropikal ve floral desenler damgasını vuruyor. Tropik meyvelerin renklerinden ve güneşin enerjisinden ilham alan sarılar, çarpıcı oranjlar ve doğadan ilham alan yeşil rengin kullanıldığı koleksiyonda geometrik ve çizgili desenlerin kombinasyonunu görmek mümkün.

 

Sahillerde şıklıktan yana olanlar için fırfır detaylı bikiniler ve renk geçişleri olan mayolar koleksiyonun en iddialı parçaları arasında yer alıyor. Sadelikten yana olanlar için ise eğlenceli ‘mix-match’ seçenekleri kadınlara genç ve dinamik bir görünüm sunuyor. Dagi tropikal plaj koleksiyonunda birbirinden farklı tasarımlarda bikiniler, mayolar, mayokiniler, tankiniler, push up büstiyer seçenekleri, high waist size modeller, straplez ürünler ve plaj aksesuarları yer alıyor.

 

ASDAS

Yukarı