Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Crate and Barrel’ın yeni serisi “Event Designers”, Arzum İhsan’la devam ediyor

12.05.2017 - 18:06

Bugüne kadar sayısız organizasyona imza atan ve benzeri olmayan etkinlikleri hayata geçiren Arzum İhsan’ın seçimleri, 1 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Crate and Barrel mağazalarında!

Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel’ın özel günleri A’dan Z’ye düşünen etkinlik tasarımcılarını mağazalarında ağırladığı ‘Picks by Pros/Event Designers’ projesi, Mayıs ve Haziran aylarında, işini tutkuyla yapan Arzum İhsan’ın seçimleri ile devam ediyor. 
Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinden, toplam 187 parça ürün seçen ve tercihlerinde, “yeni evlerin olmazsa olmazlarını” listeleyerek evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftlere ilham kaynağı olan Arzum İhsan, favori ürünlerinin mağazalarda sergilendiği dönemde bir de etkinliğe ev sahipliği yaptı. Yaratıcılığa kendi imzasını atmak üzere 1992’de Celebration Organizasyon‘u, 1995 yılında da Mywedding by Celebration’ı kuran İhsan, 11 Mayıs Perşembe günü saat 16:30’da Zorlu Crate and Barrel mağazasında gerçekleştirdiği etkinlikte yeni evli çiftler için dekorasyon ipuçlarını ve ihtiyaçları katılımcılarla paylaştı. 
‘Picks by Pros/Events Designers’ projesi kapsamında Arzum İhsan’ın seçimleri, 1 Mayıs- 30 Haziran tarihleri arasında Zorlu Center, Akasya, İstinyePark ve Ankara Next Level AVM mağazalarının yanı sıra, Crate and Barrel’ın web adresinde yaşam alanları için ilham kaynağı olacak. 
Proje kapsamında, ‘Picks by Pros Event Designers’ etiketleriyle yer alan ürünlerin satışından elde edilecek gelirin bir kısmı ise Mika-Der’e bağışlanacak.
 

nara

Yukarı