Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Crate and Barrel’dan sezon trendleri

17.10.2016 - 13:50

Crate and Barrel’ın Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile evlerinizi, sezonun trendlerini yakalayarak tazeleyin…

Yaşamın her alanına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel, mevsimin renkleri ve formlarını taşıyan Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile sezonun trendlerini evlerinize getiriyor. Koleksiyonda ön plana çıkan mavi tonları, bakırlar ve beyaz ve ahşap birlikteliği, evinizin her alanına yepyeni bir tarz kazandırmanız için ilham kaynağı oluyor.


SEZONUN STİLİ: MODERN KLASİK
Geçmişin izlerini günümüzün teknolojisi ile birleştiren modern-klasik tasarımlar, yaşam alanlarını zamansız ve zevkli kılıyor. Evinizin dekorasyon tarzı ne olursa olsun, her mekana uyum sağlayan ürünler, sade ve şık görünümleriyle yaşam alanlarını daha da cazip hale getiriyor. 


SEZONUN RENGİ: MAVİ
Crate and Barrel için uzun yıllardır ön planda olan ve huzur verici bir renk olmasıyla dekorasyonda çok sık kullanılan “Mavi”, Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nun merkezinde yer alıyor. Salondan mutfağa, yatak odasından sofralara tüm yaşam alanları için tasarlanan mavinin tonlarındaki ürünler, bu sezon evlerde göz kamaştırıyor. 


SEZONUN İKİLİSİ: AHŞAP VE BEYAZ 
2016 Sonbahar-Kış sezonunda, ahşabın doğallığı ve beyazın en modern hali birbirini tamamlıyor. Crate and Barrel, ahşap ve beyazın uyumuyla hazırlanan rahatlatıcı ve zamansız tasarımlarla tüm yaşam alanlarına ilham kaynağı oluyor. Beyazın yalın, temiz ve net görünümü, rüstik ahşapla bütünleşerek evlerinize sade ve ferah bir görünüm katıyor.


SEZONUN TRENDİ: KOKTEYLLER
Crate and Barrel, geniş ürün yelpazesinde yer alan bar ve bar gereçleri ürünleri ile kutlamaları evlere taşıyor. Bakır renginin göze çarptığı bar koleksiyonları, göz alıcı ve fonksiyonel bar ünitelerinde yerini alıyor. Lezzetli kokteyllerinizi evde, dostlarınızla hazırlamanıza yardımcı olacak A’dan Z’ye tüm ürünler, Crate and Barrel’ın Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile evlerinize geliyor. 


SEZONUN YILDIZLARI: GENİŞ ODALAR VE İLHAM VEREN MUTFAKLAR
Crate and Barrel’ın Sonbahar-Kış Koleksiyonu, evlerde en çok vakit geçirilen yaşam alanlarını tamamlayacak yeni tasarımlar sunuyor. Geniş ve ferah alanlar yaratmak için rahat ve kullanışlı kanepelerin ve yemek odası takımlarının yer aldığı koleksiyonda, mutfaklar için de şık ve ilham veren alternatifler bulunuyor. 
Bu sezon renk ve doku birliktelikleri tüm mutfaklara renk katarken, sofralar da mevsim trendlerinin izlerini taşıyor. Crate and Barrel’ın yeni koleksiyonunda, bakırın mermerle, beyazın mavi ve siyahla uyumu evin her alanında olduğu gibi sofralarda da dikkat çekiyor. 
Crate and Barrel, yaşam alanlarını 2016 Sonbahar-Kış dekorasyon trendleri ile tazelemek isteyenleri; Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına bekliyor.

n

Yukarı