Ana içeriğe atla

22

MALLREPORT

“Crate and Barrel’’dan ev dekaorasyonuna ilham kaynağı

16.01.2017 - 14:51

“Crate and Barrel Pop-up&More”, farklı hediye alternatifleri ve evlerinizin dekorasyonuna ilham kaynağı olacak ürünleri ile Akmerkez’de!

Tasarım ve fonksiyonelliğin mükemmel uyumunu yaşam alanlarına taşımak isteyenlere birbirinden şık ürünler sunan Crate and Barrel, mobilyadan sofra ürünlerine, tekstilden mutfak ürünlerine, sezonsal ve yardımcı ürünlerden dekoratif aksesuarlara kadar birçok farklı üründen oluşan geniş portföyünü, Akmerkez’in giriş katında yer alan “Pop-up&More” mağazasına taşıyor. 
Crate and Barrel’ın, Akmerkez’de hayata geçirdiği “Pop-up&More” konsepti ile ilgili olarak, Crate and Barrel Ülke Direktörü Selin Doğaneli Özyüksel, “Belirli bir süre için açılan ‘Pop-up’ mağazaları, tüm dünya ile birlikte ülkemizde de ilgi gören bir perakende kanalı oldu. Crate and Barrel olarak, 2015 yılında Zorlu Center’da başlayan ‘Pop-up’ konseptimize, Ankara Next Level AVM ve Bodrum Midtown AVM ile devam ettik. 2017 yılında da farklı lokasyonlarda açacağımız ‘Crate and Barrel Pop-up&More’ mağazalarımızda, dekorasyon tutkunları ile buluşmayı hedefliyoruz.  Geçtiğimiz günlerde açılan Akmerkez ‘Pop-up&More’ mağazamız için, geniş ürün yelpazemizden, her zevke hitap edebilecek tasarım ürünler ve yeni yıla uygun olabilecek hediye alternatifleri seçtik” dedi.
 

ff

Yukarı