Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

COLIN’S Belarus’ta “Yılın Bir Numaralı Markası" seçildi

04.01.2019 - 15:52

38 ülkede 600’e yakın mağazasıyla faaliyet gösteren COLIN’S, Belarus’ta bir kez daha “Yılın Bir Numaralı Markası" seçildi.

Global pazarda her yıl daha çok güçlenen COLIN’S, Doğu Avrupa’daki başarılarına bir yenisini ekledi. COLIN’S, Belarus’ta perakende markaları arasında düzenlenen Yılın 1 Numaralı Seçimi Yarışması’nda birinci oldu. COLIN’S bu başarısı ile “Jean Mağaza Zincirleri” kategorisinde üst üste üçüncü kez ilk sırada yer alarak, en çok tercih edilen marka ödülüne layık oldu.

“TÜRK MODA SEKTÖRÜYLE GÜÇLENİYORUZ”

COLIN’S Global Satış ve Pazarlama Direktörü Önder Ön, “Belarus’ta 3’üncü defa kucakladığımız bu ödül, diğer stratejik pazarlarımızda da en çok tercih edilen jean odaklı hazır giyim markası olma yolunda doğru adımlarla gittiğimizi gösteriyor. Yurt dışı pazarlarımızda yıllardır devam ettirdiğimiz istikrarlı yaklaşım ve yerel yapılanmada gösterdiğimiz başarı sayesinde geldiğimiz bu noktayı daha da ileri taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Global pazarda kazanılan başarıların sadece COLIN’S markasını değil, aynı zamanda Türk moda sektörünü de güçlendireceği bilinciyle yolumuza devam edecek, önümüzdeki dönemde yeni pazarlarda büyüme stratejimizi sürdüreceğiz” dedi.

BELARUS’TA GENÇLERİN TERCİHİ COLIN’S

Belarus’un en saygın ekonomi organizasyonları arasında yer alan ve 17 yıldır yapılan Yılın 1 Numaralı Seçimi Yarışması’nda kazananlar, 1 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında yapılan marka tercihi anket sonuçlarına göre belirleniyor. Ankete bu sene, Belarus’un 6 bölgesinde çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu toplamda bin kişi katıldı. COLIN’S, 2016’dan beri olduğu gibi bu sene de Yarışmanın “Jean Mağaza Zincirleri” kategorisinde birinci sırada yer aldı.

Dünyada 38 ülkede faaliyet gösteren COLIN’S’in stratejik pazarları arasında Belarus’un yanı sıra Rusya, Ukrayna, Romanya, Fas ve Gürcistan bulunuyor.

n

Yukarı