Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Çocuklara okul zili FLO ile çalıyor

06.09.2017 - 10:07

Okula rahat ve havalı bir ayakkabı ile adım atmak isteyen çocuklar FLO’nun Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda aradığını bulacak. Sezonun en popüler trendlerinden nakış, püskül ve toka detayları ile renklendirilen okul ayakkabıları ile kız öğrenciler okuldaki farkını konuşturacak.  Bu sezon öne çıkan değişebilir tokalı ayakkabılar ile kızlar, kendi tarzını kendileri yaratacak. Gri, gold, bordo ve kırmızının her renk tonunun yer aldığı koleksiyonla FLO, küçük hanımlara rahat ve renkli adımlar sunacak.
Erkek çocuklar ise FLO’nun cırt cırtlı sneakerlarıyla okula ilk adımlarını atacak. Taba, siyah, lacivert, bordo ve camel renklerinin ağırlıkta olduğu koleksiyonda, casual tarzda tabanları renkli ayakkabılar ve slip-on’lar ile küçük beyler tarzını ortaya koyacak.

LİSE VE ÜNİVERSİTELİLER DE OKULA FLO İLE DÖNÜYOR
Sadece çocuklara değil her tarzda lise ve üniversite öğrencisine de hitap eden FLO, geniş ve cazip fiyatlı koleksiyonuyla okula dönüşü keyifli hale getiriyor. FLO’nun kadın ve erkek koleksiyonlarındaki casual modeller ile spor koleksiyonundaki sportif modeller; okulun yoğun temposunda size rahatlık sağlayacak. Beyaz tabanlı spor ayakkabılar, renkli şerit ve bağcık detayları sportif kombinlere rahatlıkla eşlik edecek. 

FLO İLE ÖĞRETMENLER DE TARZINI KONUŞTURUYOR!
Okul sezonunu öğrenciler kadar heyecanla bekleyen öğretmenler de okula dönüş sezonunu FLO ile karşılayacak. Klasik etek ve pantolonlara eşlik edebilecek yüzlerce model FLO koleksiyonunda öğretmenlerin beğenisine sunuluyor. 

nara

Yukarı