Ana içeriğe atla

nara

MALLREPORT

Çocuklar doğru yaşta doğru oyuncakla büyümeli

16.11.2017 - 17:01

Adore Oyuncak Mağazacılığı olarak en önem verdikleri konunun müşterilere doğru hizmet vermek olduğunu söyleyen Adore Oyuncak Genel Müdürü Esin Yürür,  “Mağaza çalışanlarımız, markalarımız ve oyuncaklarımız hakkındaki uzmanlıklarıyla müşterilere her zaman en doğru ve güvenilir bilgiyi vermekten memnuniyet duyuyorlar” dedi.

2017 markanız için nasıl bir yıl oldu? 
2017 yılında Mall of Antalya’da metrekare olarak en büyük yedinci mağazamızı açtık. İstinyepark mağazamızdan sonra sırasıyla açtığımız Bağdat Caddesi, Kentpark, Mall of İstanbul, Mavibahçe ve Onetower mağazalarında da olduğu gibi çok özel bir konseptte ilerledik. 
Adore Oyuncak Mağazalarında her biri kendi oyuncak segmentinin lider markasi olan LEGO, Winx, Revell, Ravensburger, Bandai (Miraculous, Power Rangers, LBX), TOMY/Lamaze, BRIO ve Sylvanian Families ürünlerini en geniş biçimde sergiliyoruz ve tüketicilerin dokunarak hissetmelerini sağlamak en büyük amacımız. Adore Oyuncak Mağazacılık, rengarenk ve ilgi çekici mağaza dizaynıyla da müşterilerine keyifli alışveriş deneyimi yaşatma konusunda başarısını sürdürüyor. Her mağazasında bulunan oyun alanı çocukların sosyalleşmesine olanak sağlarken, ebeveynlerin de çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmesine fırsat veriyor.  Bir ya da birden fazla çocuk oyun alanları her mağazamızda mevcut.
Adore Oyuncak Mağazacılık olarak en önem verdiğimiz konulardan biri de müşterilerimize dilediği hizmeti en doğru şekilde vermek. Mağaza çalışanlarımız, markalarımız ve oyuncaklarımız hakkındaki uzmanlıklarıyla müşterilere her zaman en doğru ve güvenilir bilgiyi vermekten memnuniyet duyuyorlar.  Dayanıklı, çocukların fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimlerine katkıda bulunan, hem eğlendirici hem de eğitici - öğretici oyuncaklardan ve bu oyuncakları bıkmadan, sıkılmadan güler yüzle onlara anlatan personelden Antalyalı misafirlerimiz de çok hoşlanıyorlar. 
7 gün 24 saat müşterilerimizin hizmetinde olan web sitemiz aracılığıyla Antalya’da mağaza açmamızın zamanının geldiğini gözlemliyorduk. Buradaki müşterilerimize doğrudan hizmet vermenin ve ürünlerimizi deneyimleyerek satış yapabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Peki, 2018 yılında ne gibi yatırımlarınız olacak? Yeni dönem hedefleriniz ve öngörüleriniz neler?
2018 yılında da mağaza sayımızın artacağını öngörüyoruz. Doğru müşterilerle, doğru noktalarda buluşmak öncelikli hedefimiz. Fiziksel mağazamızın olduğu 4 il dışında diğer illerde de projeler inceliyor ve görüşmeler yapıyoruz. 
Sadece markalı oyuncak satmamızın büyümemizde etkili olduğunu biliyoruz ve bu kararımızın her zaman arkasında duracağız. Çocukları için en iyisini ve en doğrusunu yapmaya çalışan bir ebeveyn kitlesi var. Tüketicilerin çocuğuma zarar verir mi kaygısından uzak oyuncak satın almalarını ve doğru yaşta doğru oyuncakla çocuklarını büyütmelerini sağlamak öncelikli hedeflerimiz. Önümüzdeki dönemde açılacak yeni mağazalarla da müşterilere daha ulaşılabilir olmayı hedefliyoruz.
Oyuncaklarla çocukları buluşturup onları sevindirmek bizim en önemli görevimiz. İşimiz mutluluk ve biz işimizi çok seviyoruz. 

nara

Yukarı