Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

CACHAREL KONFORLA STİL SAHİBİ GÖRÜNÜMÜ HARMANLIYOR

18.01.2019 - 16:59

Tasarımlarında üzerinize dikilmiş hissi veren terzi ruhunu koruyan Cacharel, paltoları ile fark yaratan bir tarz sunuyor.

Ender bulunan Alpaka yünü ile tasarlanan Exclusive serisinden kum rengi kaşe palto, sıcak tutuşu kadar kusursuz duruşuyla da sezonun favori ürünlerinden oluyor. Yüzde yüz kaşmir deve tüyü kaban ise bir Cacharel klasiği olarak, her görünümü terfi ettirecek kadar stil sahibi oluşuyla dikkat çekiyor. Takım elbisenin üzerine giyilerek iş toplantıları için fark edilen bir görünüm sağlarken, aynı zamanda denim pantolonla da kombinlenerek dinamizmi ayakta tutuyor. 

Ekose gibi çizgisel desenlere yer veren Cacharel, takım elbiselerinde bordo, gri, kum ve lacivert renklerini sıklıkla kullanıyor. Soğuk kış günleri düşünülerek tasarlanmış yün takım elbiselerine eşlik eden aksesuarlar sayesinde detaylarda yakalanan eklektik bir uyum sunuyor. Balıksırtı desenli ve yün karışımlı atkıyı, şal desenli mendil, micro desenli ipek kravatını ise şal desenli atkı ile kombinliyor ve aynı renk tonlarından seçilmiş farklı desenlerdeki aksesuarlar ile formal görünüme renk katıyor.
Hayatın her alanında konforla stil sahibi görünümü harmanlayan Cacharel, toplantılardan akşam davetlerine kadar kolaylıkla her ortama uyum sağlayan parçalarla tüm ihtiyaçları tek çatı altında toplayan bir koleksiyon vadediyor. Tek bir ürünle çeşitli kombinler elde etmemizi sağlayan Cacharel, bu sezonda da çok yönlü bakış açısını ve yenilikçiliğini ortaya koyuyor. 

GGG

Yukarı