Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

Buka sevgi gününe anlam katıyor

12.02.2019 - 12:21

Sevdiklerine ne alacağına bir türlü karar veremeyenler için en anlamlı ve uygun hediyeleri bir araya getiren Buka, sunduğu hediye seçenekleriyle evini yenilemek isteyen veya evlilik hazırlığı yapan çiftlerin sevgi gününü daha da özel kılıyor. Sevgililer Günü’nde aşkını tazelemek isteyenlere mumluklardan, yastıklara, çiftler için özel tasarlanan koltuklara kadar çok sayıda seçenek Buka’da yer alıyor. 

Karakteristik çizgilerle mimari tasarıma vurgu yapan ve simetrik bir görüntü oluşturan Bay ve Bayan Bee, her yerde çift olan sevgilileri temsil ediyor. Vücut ölçülerine göre ergonomik konforu sağlamak amacıyla farklı oturma genişlikleri sunan koltukların ikili ve üçlü kanepe alternatifi de bulunuyor. 
Özel kokulu mumlarıyla Sevgililer Günü’nde sevdiklerini etkilemek isteyenlere birbirinden farklı mumluk alternatifleri de sunan Buka, farklı renk ve kokulardaki mumlarıyla sevdiğiniz için şık bir hediye olacak. 

Buka’nın geometrik, düz ve sade modellerin öne çıktığı dekoratif yastık koleksiyonu, soğuk kış akşamlarında sevgililer için ideal bir hediye. Geniş renk ve desen seçenekleriyle her eve uyum sağlayabilen yastıklar, her tarzdaki ev dekorasyonuna hitap ediyor. Yastıklar ve mobilya ürünleri enflasyonla mücadele kapsamında Şubat ayı sonunda kadar yüzde 20 indirimle satışta olacak. 

GGG

Yukarı