Ana içeriğe atla

S

 

MALLREPORT

BOYNER MAĞAZALARI YILBAŞI ALIŞVERİŞİNİN ADRESİ OLACAK

19.12.2018 - 14:58

KEYİF DOLU BİR YILBAŞI DÖNEMİ İÇİN HADİ IKEA’YA

Yılbaşı bazılarımız için kutlama, eğlence, parti anlamına gelirken bazılarımız içinse dinlenmek, kendi köşesine çekilmek veya sadece sevdikleriyle biraz daha fazla vakit geçirmek anlamını taşır. IKEA, yılbaşının herkes için farklı bir şeyler ifade etmesinin farkındalığıyla bu yıl yine çok geniş ve özel bir yılbaşı koleksiyonu hazırladı. Evinizi, dostlarınızla geçireceğiniz eğlenceli bir kutlamaya hazırlamanıza yardımcı olacak dekoratif aksesuarlar, en keyifli yılbaşı sofraları için sofra aksesuarları, kutlamaların olmazsa olmazları çeşit çeşit aydınlatmalar, hediye paketleri, tekstiller ve çok daha fazlası bu çok özel koleksiyonda. 
Sıcak ve parıldayan ışıklar,  belki de yılbaşı sezonunun en belirleyici aksesuarlarından. VINTER Koleksiyonu ve STRALA aydınlatmalar her biri kış sezonunun büyüsünü evinize taşıyacak küçük ve keyifli aksesuarlarla dolu.    
 
Yeni yıl keyfini evinize taşımak için siz de IKEA mağazalarını ve 
www.IKEA.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.Erkeklerin en sevdiği, kendilerini rahat ve özel hissettikleri alışveriş destinasyonu Boyner, yılbaşı alışverişi için zengin seçenekler hazırladı. Dünyaca ünlü markaların seçilmiş koleksiyonları ve Boyner tasarım ekibi tarafından hazırlanan Boyner özel markalarına ait seçenekler, erkeklere unutulmaz bir yılbaşı stilinin anahtarını sunuyor. 

Farklı tarzlara sahip tüm erkeklerin aradıkları ürünleri kolayca bulabilecekleri Boyner mağazaları, klasikten spor giyime yılbaşı şıklığının adresi olarak öne çıkıyor. Kişiliğini, ruhunu ve stilini doğal bir şekilde kıyafetine yansıtmak isteyenler, keyifli bir yılbaşı alışverişi için Boyner’i tercih ediyor. Fabrika, Cotton Bar, Network, Altınyıldız Classics, Beymen Business gibi önde gelen markalar erkeklere özel hissedecekleri parçaları sunuyor. Şık bir takım elbiseden klasik ama vazgeçilmez gömleklere, kravat seçeneklerinden kol düğmelerine, cüzdanlardan ayakkabılara kadar en iddialı seçenekler Boyner’in yılbaşı erkek koleksiyonunda stil sahibi erkeklerle buluşuyor. 
Boyner, yılbaşı hediyesi için de en iddialı seçeneklerle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Gömlekler, takım elbiseler, ikili ya da üçlü olarak sunulan son derece şık atkı-bere-eldiven setleri, yine set olarak kravat-mendil ikilisi, sırt, el veya seyahat çantaları, kemer-cüzdan setlerinin yanı sıra farklı yaka seçenekleriyle rengârenk kazaklar, Boyner’deki zengin hediye alternatifleri arasında yer alıyor. 

n

Yukarı